Rozhovory - REGIONÁLNÍ NOVINY

7SEVEN

Rozhovory

Lucka Vondráčková zazpívá v ústeckém kině

Ikona

22. srpna 2008 - Lucku Vondráčkovou si přáli skalní příznivci tradičního Labského léta, které se už pětkrát konalo v Letním kině v Ústí nad Labem, pokaždé poslední srpnovou sobotu. Šestý ročník vychází na 30. srpna, kdy se v poledne rozjede přehlídka popu, rocku a folku a skončí až před půlnocí. Písničkami i ze svého nového dvojcédéčka Fénix potěší Lucka Vondráčková.

Dan Nekonečný: Vystoupení je obřad

Doprovodný obrázek

21. srpna 2008 - Setkali jsme se na zámku v Ploskovicích, kde se zúčastnil natáčení jednoho z dílů Ošklivky Katky. Původně to měly být pouhé čtyři věty, o které jsem požádala zpěváka a performana Daniela Nekonečného. Nakonec se z nich vyklubal milion slov, z nichž většinou zpěvák vysvětloval, kde bere svůj nehynoucí optimismus a energii, které má na rozdávání.

Petr Rada: Cílem je postup

Ikona

19. srpna 2008 - Praha | Trenérem české fotbalové reprezentace se stal 17. července. Když vstupoval do souboje o post kouče repre v očích mnohých fotbalových odborníků byl mužem s nulovou šancí. On však nálepku outsidera odmítl. Osvědčil srdce bojovníka, výkonný výbor ČMFS o(c)hromil svým projevem a v duelu porazil protikandidáta Jozefa Chovance.

Olga Šípková učí lidi pohybu

Ikona

19. srpna 2008 - Praha | V Praze spoluvlastní tři fitnesscentra: rodinné v Holešovicích, Health and Fitness v Kongresovém centru a Family Fitness v Metropoli Zličín. Každé z nich nabízí širokou škálu programů: posilovna, sauna, bazén, aquaerobik, spinning, solária, step, pára, masáže, kosmetika, pedikúra.

Kraj preferuje technické obory

Ikona

6. srpna 2008 - Ústecký kraj | Maturantům, kteří letos složili zkoušku dospělosti a hlásí se na vysoké školy, přeje hodně úspěchů zástupce a náměstek hejtmana Radek Vonka. Právě s ním jsme hovořili na téma maturity.

Karel Gott: Na popularitě makám padesát let

Ikona

2. srpna 2008 - Několikanásobný zlatý a český slavík. Otec čtyř dcer, z nichž ta nejmladší přišla na svět teprve nedávno. Netřeba představovat Karla Gotta. Líbí se mu být slavný a na popuilaritě pracuje padesát let.

Duel mistrovských hráčů na chuťové buňky

Ikona

2. srpna 2008 - Filip Sajler a Ondřej Slanina dokáží přípravu jídla proměnit v divácky strhující zážitek. Kdo nemá hlad, ho při pohledu na ně dostane, kdo nerad vaří, dostane chuť se postavit ke sporáku a kdo nemá odvahu v kuchyni experimentovat, ji určitě získá.
Televizní diváci je znají z pořadu Kluci v akci. Ti zasvěcenější o nich vědí i to, že společně provozují restauraci Perfect Restaurant v pražské Soukenické ulici. A také, že pořádají školu vaření.

Miss Eliška Bučková vezla českou krásu do světa

Ikona

1. srpna 2008 - Sympatická osmnáctiletá Eliška Bučková ze Strážnice má na svém kontě tituly Česká Miss 2008, Miss Internet, Miss posluchačů Frekvence I. a také Česká Miss – Tip odborné poroty. Od 18. června do 15. července reprezentovala na Miss Universe ve Vietnamu.

Duel Markéty Fialové a Karla Voříška

Ikona

23. července 2008 - Televizní noviny na Nově spolu moderují už tři roky. V dobrém i ve zlém. Před dvěma lety přečkali Markétinu nemoc a letos oslavili Karlovo vítězství v anketě divácké popularity TýTý. Markéta Fialová a Karel Voříšek jsou jednou z nejsympatičtějších televizních dvojic.

Daniela Peštová půjde k oltáři

Ikona

23. července 2008 - Daniela Peštová se stala světovou topmodelkou takřka přes noc. Ke kariéře jí dopomohla obrovská náhoda, protože byla ve správnou dobu na správném místě, ale především její nevšední krása a kouzlo.

Olympiáda pomůže Číně i světu, říká šéf Českého olympijského výboru Milan Jirásek

Ikona

18. července 2008 - Praha | Olympiáda v Číně začne za několik málo dnů (8. 8. ve 20 hodin). Česká výprava čítající zhruba 120 sportovců a sportovkyň nemá v plánu se her v Pekingu „jen“ zúčastnit, ale i v nich vítězit.

„Pokud získáme osm medailí jako na předchozích hrách v Athénách, bude to znamenat, že i my jdeme nahoru. Medailových adeptů máme hodně: Roman Šebrle, Barbora Špotáková, Ondřej Synek a další, ale budou to mít v Číně určitě těžké,“ řekl šéf Českého olympijského výboru Milan Jirásek.

Strana výpisu

... 13