Auto - REGIONÁLNÍ NOVINY

Auto

Vedení Mostu jezdí ve vodíkové Toyotě Mirai

Vedení Mostu jezdí ve vodíkové Toyotě Mirai

27. září 2023 - Most - Vedení města Most jezdí ve vodíkové Toyotě Mirai. Ekologický vůz s palivovými články předali zástupci Louwman Most primátorovi Marku Hrvolovi. Vůz je financovaný prostřednictvím operativního leasingu Kinto One.

Škoda vstoupila na vietnamský trh

Škoda vstoupila na vietnamský trh

23. září 2023 - Mladá Boleslav/Hanoj – Škoda Auto dnes vstupem na vietnamský trh učinila významný krok ve své strategii internacionalizace.

Nový obchvat Loun usnadní dopravu

Nový obchvat Loun usnadní dopravu

22. září 2023 - Ústecký kraj - U Loun přestřihli pásku na dálničním obchvatu D7, který nahradil dvoupruhovou silnici 1/7. Dostavbou tohoto úseku se zlepší spojení na Německo a usnadní se dopravní obslužnost průmyslových zón u Mostu, Loun a Postoloprt. Také strategické průmyslové zóny Triangle, která je jednou z největších v České republice.

Odtažená auta z ulic míří do dražby

Odtažená auta z ulic míří do dražby

19. září 2023 - Ústí nad Labem - Nezpůsobilá vozidla, která byla odstraněna z ústeckých ulic, jdou do dražby. Celkem 17 vozů bude vydraženo 16. října.

Škodovka se prezentuje na Dnech NATO

Škodovka se prezentuje na Dnech NATO

16. září 2023 - Mladá Boleslav – Návštěvníci Dnů NATO v Ostravě, které se uskuteční tento víkend na letišti Leoše Janáčka v Mošnově, se opět mohou těšit nejen na přehlídku špičkové vojenské techniky, ale také na automobilové novinky značky Škoda. Ta se již tradičně řadí k významným partnerům akce a i letos připravila pro návštěvníky bohatý doprovodný program.

Most vykročil do budoucnosti

Most vykročil do budoucnosti

16. září 2023 - Litvínov – Progresivní město Most má v pronájmu osobní vůz Toyota poháněný vodíkem. Včera si ho v Záluží u čerpací stanice Orlenu, jedné z mála pro veřejnost, převzal primátor Marek Hrvol.

Stavebnictví zažívá těžké časy

Stavebnictví zažívá těžké časy

14. září 2023 - Lounsko - Stavebnictví zažívá těžké časy, na produkci štěrkopísku to však zatím není poznat. Pískovna Velká Černoc na Lounsku za to vděčí stavebnímu boomu v oblasti dopravní infrastruktury. Na jednu stranu registruje výrazný úbytek maloodběratelů, na druhou stranu pokračuje v zásobování výstavby na dálnicích D6 a D7.

Škoda Auto podporuje Centrum Paraple

Škoda Auto podporuje Centrum Paraple

13. září 2023 - Mladá Boleslav, 12. září 2023 – Spolupráce českého zastoupení automobilky Škoda Auto a obecně prospěšné společnosti Centrum Paraple pokračuje i v letošním roce. Organizaci na pomoc lidem s poškozením míchy založil Zdeněk Svěrák s občanským sdružením Svaz paraplegiků v roce 1994.

Hasiči si nadělili obnovu vozového parku

Hasiči si nadělili obnovu vozového parku

12. září 2023 - Solenice – Božího požehnání prostřednictvím faráře Zbigniewa Grzyba z Krásné Hory nad Vltavou se dočkaly během uplynulé soboty hned dva vozy Sboru dobrovolných hasičů ze Solenic. Na zcela nový dopravní automobil Volkswagen získala obec finanční příspěvek 200 000 korun od Nadace ČEZ v rámci grantu Podpora regionů. Zásahové vozidlo Tatra 815, původně sloužilo profesionálním hasičům z Jaderné elektrárny Temelín, pak dostali darem od Skupiny ČEZ letos v květnu. Protože si Sbor dobrovolných hasičů Solenice připomínal i 60 let své existence, čekaly na všechny příchozí krom pohoštění také prohlídka hasičské zbrojnice, ukázka vyprošťování osob z havarovaného vozidla či záchrany osob na vodní hladině a poté zábava s živou muzikou. Zájemci se mohli svézt i záchranářským člunem po Vltavě.

Evropský týden udržitelného rozvoje

Evropský týden udržitelného rozvoje

11. září 2023 - Ústí nad Labem - Instituce a jednotlivci, kteří chtějí dát najevo, že se snaží a mohou žít ve společnosti beroucí ohledy na své okolí i na budoucí generace, spojuje již od roku 2015 celoevropský festival akcí propagujících myšlenky udržitelného rozvoje – Evropský týden udržitelného rozvoje (ETUR). Každoročně se ho zúčastňují desetitisíce lidí po celé Evropě.

Na pomoc obyvatelům dětských domovů

Na pomoc obyvatelům dětských domovů

8. září 2023 - Mladá Boleslav – Společným během či chůzí na nenáročné trati dlouhé přibližně 1,2 kilometru bude 13. září zahájen v mladoboleslavském přírodním parku Štěpánka devátý ročník charitativní sportovní akce TERIBEAR.

Strana výpisu

1 ...

 

Anketa

Souhlasíte s vládou navrženou důchodovou reformou?

Ano

58.5%

 

Ne

20.3%

 

Je mi to jedno

10.5%

 

Nemám k tomu dost informací

10.7%