Auto - REGIONÁLNÍ NOVINY

Auto

ŠKODA si připomíná 100 let od založení Československa

Foto archiv

- Mladá Boleslav | Automobily značky ŠKODA a osobnosti s nimi spojené nerozlučně patří k historii našeho státu. Již v roce 1918, době vzniku Československa, byly nejrozšířenějšími automobily na našem území právě vozy z Mladé Boleslavi.

ŠKODA KAROQ se stává se Autem roku 2018 v České republice

Foto archiv

- Praha | ŠKODA KAROQ byla v České republice vyznamenána prestižním titulem Auto roku 2018.

Včasné jízdenky zlevnily

Foto archiv

- Praha | České dráhy nabízejí v termínu od 8. ledna do 18. února 2018 nižší ceny Včasných jízdenek Evropa mezi ČR a Německem přes Schönu pro všechny přeshraniční dálkové vlaky.
Informovala o tom mluvčí dopravce Radka Pistoriusová.

ŠKODA slaví limitovanou edicí vozu ŠKODA FABIA

Foto archiv

- Mladá Boleslav | ŠKODA oslavuje svůj nejúspěšnější rok ve své závodní historii speciálním limitovaným modelem ŠKODA FABIA, který bude od února 2018 k dispozici na 21 trzích.

ŠKODA AUTO DigiLab a Champion Motors zakládají společný podnik v Izraeli

Foto archiv

- Praha | ŠKODA AUTO DigiLab a izraelský importér vozů značky ŠKODA Champion Motors založili v Tel Avivu společný podnik, který své aktivity zahájí již v lednu 2018.

ŠKODA spouští na českém trhu online prodej

Foto archiv

- Mladá Boleslav | ŠKODA AUTO Česká republika zahájila na domácím trhu online prodej. Nová prodejní platforma www.skoda-online.cz zákazníkům přináší objednání operativního leasingu ŠKODA Bez starostí z pohodlí domova.

60 let vozu ŠKODA 1100 OHC

Foto archiv

- Mladá Boleslav | Před 60 lety, na sklonku roku 1957, dospěla do finále stavba závodního vozu ŠKODA 1100 OHC. Automobil s interním typovým označením 968 byl určený původně pro vytrvalostní závody na okruzích, jeho vývoj odstartoval na jaře 1956.

Škoda Auto zvýšila dodávky zákazníkům, tržby a provozní výsledek

zdroj: Škoda Auto

- Mladá Boleslav | Škoda Auto pokračuje v úspěšném kursu a zaznamenává i nadále ziskový růst. V prvních třech čtvrtletích roku zvýšila česká automobilka celosvětové dodávky zákazníkům v porovnání se stejným...

Škoda Auto vyrobila desetimiliontou převodovku

zdroj: Škoda Auto

- Mladá Boleslav/Vrchlabí | Škoda Auto vyrobila již 10 milionů převodovek. Tyto převodovky se používají v modelech značky Škoda, ale také ve vozech dalších značek koncernu Volkswagen. Na výrobě převodovek se v...

70 let výroby vozů Škoda v Kvasinách

zdroj: Škoda Auto

- Mladá Boleslav/Kvasiny | Škoda Auto slaví 70 let výroby vozů Škoda v Kvasinách. Vozy Škoda opouštějí výrobní linku v Kvasinách již od roku 1947. 8 000 zaměstnanců dnes vyrábí přibližně 1 000 vozů denně. Na...

Nexen Tire zvyšuje dodávky pneumatik pro evropské automobilky, mimo jiné i pro nové vozy Škoda Karoq a VW T-Roc

zdroj: Nexen Tire

- Soul, Praha | Přední světový výrobce pneumatik Nexen Tire oznámil, že zvýší dodávky pneumatik pro originální výbavu na evropský automobilový trh. Své pneumatiky N’blue HD Plus bude jako originální vybavení...

Strana výpisu

5 ...

 

Anketa

Souhlasíte s vládou navrženou důchodovou reformou?

Ano

68.3%

 

Ne

14.4%

 

Je mi to jedno

8.7%

 

Nemám k tomu dost informací

8.7%