Auto - REGIONÁLNÍ NOVINY

7SEVEN

Auto

Tatra sestavená studenty bude jezdit krajem

Tatra sestavená studenty bude jezdit krajem

16. června 2024 - Plzeňský kraj - Již třetí automobil Tatra sestavili studenti krajských škol v rámci projektu Tatra do škol. Dnes byl slavnostně předán plně osazený vůz Tatra Phoenix Správě a údržbě silnic, která jej nasadí do provozu. Řidiči tak budou moci tento unikátní vůz potkávat na silnicích Plzeňského kraje. Cena vozu dosáhla téměř 4,9 mil. Kč, financování projektu se potřetí zhostil Plzeňský kraj.

Energetici věnovali hasičskou cisternu obci Pětipsy

Energetici věnovali hasičskou cisternu obci Pětipsy

11. června 2024 - Pětipsy – Hasičskou cisternu CAS 30 Mercedes Benz Actros převzali od svých profesionálních kolegů z ČEZ, mající svou základnu v Elektrárně Tušimice, dobrovolní hasiči ze Pětipsů. Zatímco u profesionálů už měla cisterna své odslouženo, SDH Pětipsy může dobře sloužit ještě dalších deset let, možná i více. Sbor dostal vůz darem od Skupiny ČEZ, která vozový park všech svých profesionálních hasičských jednotek pravidelně obměňuje a tím i neustále modernizuje.

Nové moderní centrum autoelektromobility

Nové moderní centrum autoelektromobility

3. června 2024 - Sušice - Staré garáže areálu SOŠ a SOU Sušice byly přebudovány na moderní prostory pro výuku autoelektromobility. Na přestavbu a kompletní vybavení nejmodernějšími servisními a diagnostickými technologiemi v minimální hodnotě 15 mil. Kč přispěla EU z programu IROP 10,5 miliony, zbývající částku doplácí zřizovatel tedy Plzeňský kraj.

ORLEN Unipetrol pokračuje v modernizaci vozového parku

ORLEN Unipetrol pokračuje v modernizaci vozového parku

1. června 2024 - Litvínov - Skupina ORLEN Unipetrol pokračuje v modernizaci vozového parku výrobního týmu vodního hospodářství. Poslední investicí za bezmála 12 milionů korun je nový tlakosací vůz Mercedes Benz 8x4 tridem. Tento speciálně navržený vůz pro sání kapalin a vysokotlaké čištění přináší významná vylepšení oproti stávající flotile a zvyšuje efektivitu práce výrobního týmu Vodní hospodářství.

Starosta Želenic: Hasičská cisterna od ČEZ je pro nás opravdu dar z nebes

Starosta Želenic: Hasičská cisterna od ČEZ  je pro nás opravdu dar z nebes

29. května 2024 - Želenice – Hasičskou cisternu CAS 30 převzali od svých profesionálních kolegů z ČEZ, mající svou základnu v Elektrárně Prunéřov, v pondělí 27. května dobrovolní hasiči ze Želenic. Zatímco u profesionálů už měla cisterna své odslouženo, SDH Želenice–Liběšice může dobře sloužit ještě dalších deset let, možná i více. Sbor dostal vůz darem od Skupiny ČEZ, která vozový park všech svých profesionálních hasičských jednotek pravidelně obměňuje a tím i neustále modernizuje.

Do vozového parku příspěvkových organizací přibylo dalších osm elektromobilů

Do vozového parku příspěvkových organizací přibylo dalších osm elektromobilů

22. května 2024 - Zlínský kraj – V nových elektromobilech Opel Combo-e Life odjeli včera ze Zlína zástupci osmi škol z regionu. Nová auta na elektrický pohon pro ně pořídil s přispěním evropských fondů Zlínský kraj. Slavnostního předání klíčů na platformě 14/15 Baťova institutu se zúčastnila radní zodpovědná za školství Zuzana Fišerová.

Dobrovolní hasiči v Dolních Beřkovicích získali hasičskou cisternu

Dobrovolní hasiči v Dolních Beřkovicích získali hasičskou cisternu

18. května 2024 - Dolní Beřkovice – Hasičskou cisternu Mercedes Benz ACTROS převzali od svých profesionálních kolegů z ČEZ, mající svou základnu v Teplárně Energotrans (dříve Elektrárna Mělník), dobrovolní hasiči z nedalekých Dolních Beřkovic. Zatímco u profesionálů už měla cisterna své odslouženo, SDH Dolní Beřkovice může dobře sloužit ještě dalších deset let, možná i více. Sbor dostal vůz darem od Skupiny ČEZ, která vozový park všech svých profesionálních hasičských jednotek pravidelně obměňuje a tím i neustále modernizuje.

Auto pro Zdravotního klauna

Auto pro Zdravotního klauna

15. května 2024 - Mladá Boleslav – Škoda Auto představuje dva vítězné návrhy vozů soutěže Auto pro Zdravotního klauna. Autory jsou 7letý Filip Vejnar a 15letá Sofie Siderasová.

ZZS Karlovarského kraje má nové vozy

ZZS Karlovarského kraje má nové vozy

13. května 2024 - Karlovarský kraj - Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje má další nové vozy v hodnotě téměř 13 milionů Kč. Z toho sedm vozů pořídila díky investičnímu příspěvku Karlovarského kraje.

Krajští silničáři převzali nová vozidla

Krajští silničáři převzali nová vozidla

9. května 2024 - Kralovice - Ve středisku SÚSPK v Kralovicích byly slavnostně předány do provozu čtyři nákladní vozy. Jedná se o nosiče výměnných nástaveb pro zimní a letní údržbu komunikací. Tři vozy jsou značky Mercedes a jedna Tatra Phoenix.

Škodovka je opět hlavním sponzorem MS v hokeji. Tentokrát doma

Škodovka je opět hlavním sponzorem MS v hokeji. Tentokrát doma

8. května 2024 - Mladá Boleslav – Škoda Auto je již po jednatřicáté oficiálním hlavním sponzorem Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji, které se koná v České republice ve dnech 10. až 26. května. Automobilka je zároveň oficiálním poskytovatelem automobilů a pro potřeby organizátorů dodá flotilu 45 vozidel.

Strana výpisu

1 ...