Aktuality - REGIONÁLNÍ NOVINY

7SEVEN

Aktuality

Jak nakoupit v zahraničí dárky online levněji, krok za krokem…

EuroPlatby

Www:

https://www.europlatba.cz/

3. prosince 2023 - Opět po roce přichází advent a každý z nás se potýká se zdražováním. Mnoho lidí už si však našlo cestu, jak ušetřit nemalé částky, a to nákupem dárků v zahraničí. Výhodně můžete takto nakoupit například elektrospotřebiče, kuchyňské sestavy, nábytek, pleny, kočárky, herní konzole. Levnější jsou v zahraničí dokonce i výrobky od českých firem, což se zdá až neuvěřitelné vzhledem k dodatečným nákladům na dopravu. Je to ale dáno vyšší konkurencí na větším polském nebo německém trhu. Obchodník se totiž musí více než u nás snažit svého zákazníka přilákat a jde tedy s cenou dolů. Ne každý však má tu možnost odjet nakoupit za hranice a tak se nyní podíváme na to, jak si můžete nakoupit v zahraničí on-line krok za krokem.

Zdraví a krása z lékáren Krajské zdravotní

Zdraví a krása z lékáren Krajské zdravotní

3. prosince 2023 - Ústecký kraj - Nemocniční lékárny Krajské zdravotní, a.s., (KZ) zařadily do svého sortimentu dárkové poukazy. Zákazníci tak mají možnost pořídit svým blízkým pod stromeček širokou škálu produktů pro zdraví a krásu. Poukázky v hodnotě 500 a 1000 korun je možné zakoupit v kterékoli ze sedmi Nemocničních lékáren KZ. Poukázky je možné využít na nákup libovolného zboží z dostupného sortimentu.

Mimořádné ocenění pro Aleše Hámu

Mimořádné ocenění pro Aleše Hámu

3. prosince 2023 - Karlovy Vary - V Grandhotelu Pupp v Karlových Varech vyhlásila Asociace hotelů a restaurací České republiky ocenění pro nejlepší v oboru hotelnictví a gastronomie. Tato prestižní událost slouží jako uznání vynikající práce a neustálého úsilí těch, kteří posouvají standardy kvality a pohostinnosti.

Ústecký kraj podporuje pěstounskou péči

Ústecký kraj podporuje pěstounskou péči

3. prosince 2023 - Ústecký kraj - Krajský úřad hostil konferenci z oblasti sociálně-právní ochrany dětí a náhradní rodinné péče na téma „Citová vazba a děti v pěstounské péči“ konanou pod záštitou 1. náměstka hejtmana Jiřího Kulhánka.

Vánoční lionské trhy

Vánoční lionské trhy

3. prosince 2023 - Teplice - Dámský a pánský klub lionského hnutí připravil na sobotu 16. a neděli 17. prosince na Zámeckém náměstí v Teplicích tradiční Vánoční trhy.

Nový Superb se vyrábí v Bratislavě

Nový Superb se vyrábí v Bratislavě

3. prosince 2023 - Mladá Boleslav/Bratislava – Čtyři týdny po světové premiéře, která proběhla nedaleko Prahy, zahájila společnost Škoda Auto v bratislavském závodě koncernu Volkswagen výrobu čtvrté generace modelu Superb.

Předvánoční projev předsedy Senátu bude 18. prosince

Předvánoční projev předsedy Senátu bude 18. prosince

3. prosince 2023 - Praha - V pondělí 18. prosince ve 20:10 na narozeniny horní komory Parlamentu přednese její předseda Miloš Vystrčil předvánoční projev. Toto datum si vybral u příležitosti výročí ustavující schůze českého Senátu.

Vánoční trhy na Mariánském náměstí

Vánoční trhy na Mariánském náměstí

3. prosince 2023 - Praha - V pátek 1. prosince byly opět po roce za účasti představitelů hlavního města zahájeny vánoční trhy na Mariánském náměstí v Praze 1. O tomto víkendu je připraven pro veřejnost mimo jiné speciální program, a to vždy od 14 do 19 hodin. Trhy zde budou až do 6. ledna 2024, stánky budou otevřeny každý den od 11 do 19 hodin.

Českého lva bude moderovat Marek Eben

Českého lva bude moderovat Marek Eben

3. prosince 2023 - Praha - Ceny Český lev České filmové a televizní akademie (ČFTA) budou v příštím roce předány filmovým tvůrcům již po jednatřicáté. Opět se tak stane v přímém přenosu České televize z Dvořákovy síně pražského Rudolfina, a to 9. března 2024. Slavnostním ceremoniálem bude provázet herec, hudebník a zkušený moderátor Marek Eben, průběh večera bude stejně jako v předchozích letech v rukou režiséra Michaela Čecha. Autory nového vizuálního stylu Českého lva jsou Jana Krchová a Ondřej Fučík.

Statisíce pro Scholu Humanitas a její nadané studenty

Statisíce pro Scholu Humanitas a její nadané studenty

2. prosince 2023 - Litvínov - Skupina ORLEN Unipetrol již tradičně podpořila partnerskou školu Schola Humanitas a její nadané studenty. Celkem 37 výjimečně talentovaných studentů obdrželo stipendia v celkové výši 250 000 Kč během slavnostního předání ve škole, která se zaměřuje na profesní i osobnostní rozvoj svých studentů. Společně se studenty obdržela grant také škola, která od Nadace ORLEN Unipetrol obdržela šek v hodnotě 160 000 Kč určeného na výzkum a nákup laboratorního vybavení. Skupina se svojí Nadací ORLEN Unipetrol vzdělávání aktivně podporuje na úrovni středních i vysokých škol, a to skrze grantové a stipendijní programy, vědomostní soutěže v oblasti oboru chemie, ale také příležitostí praktického vzdělávání v univerzitním a tréninkovém centru nebo možností exkurzí do litvínovského výrobního areálu.

Kulturní instituce představily svůj adventní program

Kulturní instituce představily svůj adventní program

2. prosince 2023 - Středočeský kraj - Středočeské galerie a muzea představily bohatý adventní program. Návštěvníci se mohou těšit na výstavy, vánoční trhy, koncerty, výtvarné dílny či soutěže napříč Středočeským krajem. Tento rok advent začíná 3. prosince, ale některé akce mohou zájemci navštívit již nyní.

Strana výpisu

1 ...