Rozhovory - REGIONÁLNÍ NOVINY

7SEVEN

Rozhovory

Milada Fišerová: Každá zkušenost je dobrá

Ikona

28. srpna 2010 - Jako modelka pracovala Milada Fišerová pro nejprestižnější světové módní značky L´Oreal, Armani, Chanel, Guy Laroche nebo Max Factor a časopisy Vogue, Elle či Marie Claire. Žila v Paříži, ale také v New Yorku, Tokiu a Londýně. Původně jste vystudovala umělecko-řemeslnou školu v Praze. Jak tato škola ovlivnila profese, kterým se věnujete v současné době?
Musím říct, že studium nijak mou současnou či předchozí profesi neovlivnilo.

Naděžda Krupská: Chodím si Prahou inkognito

Ikona

28. srpna 2010 - Naděžda Krupská byla ještě donedávna „dámou“ z kabaretu. Na benefičním koncertu Noc s hvězdami na hradě Houska skvěle imitovala Halinu Pawlovskou a předvedla velký talent. A právě v soutěži Česko Slovensko má Talent se uchází o přízeň poroty i diváků. Naděždo, jak jste se představila porotě složené z Lucie Bílé, Jana Krause a Jaroslava Slávika?
Klasicky jsem se představila, řeklaodkud jsem a odpověděla na nějakou tu všetečnou otázku. Pak následoval 20 sekundový převlek do Haliny Pawlovské a klasické vystoupení.

Tomio Okamura: Víc dávat, než brát

Ikona

9. července 2010 - Viceprezident a tiskový mluvčí Asociace českých cestovních kanceláří a agentur, Tomio Okamura vydal knihu Český sen. Je to příběh o vystrašeném klukovi, který se jednoho dne rozhodl, že se nedá a vlastní pílí si vydobyl respekt a úspěch. Vaše maminka je Češka a tatínek Japonec. Jak se tihle dva v dobách komunismu mohli vůbec setkat?
Můj český dědeček Holík, který uměl šest světových jazyků, prahnul po poznání světa.

Nikol Kouklová: Herectví je podivný duševní striptýz

Ikona

26. června 2010 - Studentka DAMU Nikol Kouklová hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě mladou sestřičku Báru, která si prošla těžkým obdobím, když přišla o svého přítele. Nikol, měla jste z role Báry, která vás katapultovala mezi známé tváře seriálu, radost? Málokdo ví, že jsem měla původně hrát rozporuplnou Kristýnu, která opustila svoje dítě hned po narození. Pak jsem nakonec dostala roli Báry, která je diametrálně odlišná. Bára mě oslovila, je to fajn bezkonfliktní holka, není mrcha, je citlivá, má ráda ostatní lidi a snaží se jim pomoct.

Premiér Fischer se po osmi letech těší na svého šéfa

Ikona

22. června 2010 - Premiér Jan Fischer doufá, že se trojkoalici podaří brzo sestavit vládu, aby si mohl před nástupem do Evropské banky pro obnovu a rozvoj mohl v Londýně najít bydlení pro sebe a rodinu. V rozhovoru pro Mediafax uvedl, že největší úspěch své vlády vidí v tom, že lidé začali vnímat zadlužení Česka.

Mirjam Landa: Život je o každém okamžiku…

Ikona

21. června 2010 - Kdy se poprvé zrodila myšlenka natočit film z prostředí rallye? Je zcela logické, že myšlenka natočit film z prostředí rallye, se zrodila v Danově hlavě, protože rallye jezdí deset let. Původně měl Dan na mysli úplně jiný příběh, který docela dlouho visel ve vzduchu. Nicméně ani jeden z nás netlačil na pilu tak, že bychom hned chtěli natáčet. Až jednou se o našem nápadu dozvěděl majitel týmu rallye, kterého ta myšlenka zaujala a my se rozhodli, že do toho půjdeme.

Caramelka tančí za oceánem i v Praze

Ikona

12. června 2010 - „Taneční skupina Caramelka prošla za deset let své existence velkým vývojem i změnami. Tanečníci ve věku 8 až 17 let se vypracovali takřka na profesionální úroveň,“ říká choreografka Jarmila Vašáková, pod jejímž vedením dosáhl soubor mnoha úspěchů.

Pavel Budínský, trenér české reprezentace

Ikona

12. června 2010 - Obhajoba bronzu nevyšla. Pro basketbalisty Děčína letos skončila sezona už ve čtvrtfinále. S Pardubicemi vypadli 0:3 na zápasy. „Ale ani tak to nebyla špatná sezona. Pořád se držíme ve špičce. A nemít tolik zranění, mohli jsme zase bojovat i o medaili,“ je přesvědčený Pavel Budínský, trenér Děčína i české reprezentace.

Kompromis znamená, že jsou všichni stejně naštvaní, tvrdí o politickém vyjednávání Petr Tluchoř

Ikona

4. června 2010 - Občanští demokraté se v povolebních jednáních soustředí na nalezení kompromisu a programové shody s TOP 09 a VV, stranami, se kterými chtějí vytvořit koalici. O povolebním vyjednávání jsme hovořili s předsedou poslaneckého klubu Občanské demokratické strany Petrem Tluchořem. Jak se chcete vyrovnat s programovými tématy, na kterých se s partnery neshodnete? Například program VV a ODS se liší v přístupu k daním. Budete schopni najít kompromis?

Miss Jitka Válková ráda vzpomíná na Ráj

Ikona

28. května 2010 - „Jednička“ přinesla dvacetileté Jitce Válkové z Třebíče, která má milé vzpomínky na oblast Turnova a Kozákova, prvenství v soutěži Česká Miss 2010 a vstupenku na Miss Universe. Se soutěžním číslem 1 jste se stala Českou Miss 2010. Narodila jste se 11. 11. 1991. Je jednička vaše oblíbené číslo? Věřím tomu, že jedničky nějakou roli v mém životě hrají. Nemám svá oblíbená čísla, ale většina členů mé rodiny je narozených 11.,12.,13.,což je také zajímavé.

Michal Kraus: Pomozte mně, já pomohu vám

Ikona

14. května 2010 - Téměř po pěti letech se hodlá vrátit do vysoké politiky Michal Kraus, kterého najdete na liberecké kandidátce ČSSD na třetím místě. Tak jako ostatní kandidáti usiluje o zvolení do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR na další čtyřleté období a také o preferenční hlasy voličů ČSSD.

Strana výpisu

5 ...