Rozhovory - REGIONÁLNÍ NOVINY

7SEVEN

Rozhovory

Rok chomutovských exekucí

Ikona

28. února 2010 - Nepřizpůsobiví si uvědomili, že nemohou beztrestně týrat slušné obyvatele, říká primátorka Ivana Řápková. Mediálně známé chomutovské exekuce oslavily v polovině února roční výročí. Přes mnohé snahy ministra pro lidská práva a menšiny Michaela Kocába znemožnit exekuce se chomutovské radnici podařilo omezit dluhy. Během roku město získalo zpět přes tři miliony korun.

Pavel Dobeš říká: Hradec je salón republiky

Ikona

28. února 2010 - Skladatel a písničkář s dřevěnou kytarou. Začínal s bigbítem, postupem času přešel na folk a country. Oženil se, musel zařídit byt, koupit kočárek, Sunar, dětskou výživu, a nezbylo mu už na to, aby mohl investovat do zesilovačů Marshall a kouzelných krabiček, bez kterých se rocková nebo bigbítová hudba nemohla vyvíjet dál. Proto zůstal u dřevěné kytary.

Markus Klos dává práci zelenou

Ikona

28. února 2010 - Už je to pár let, kdy se Čechorakušan Markus Klos (34) rozhodl opustit rodný Salcburk a zakotvil natrvalo v Praze. Po několika pracovních zkušenostech v mezinárodních firmách se rozhodl založit pracovní portál a personální společnost jobsinprague.cz a zároveň se stal organizátorem největšího veletrhu pracovních příležitostí v Praze JOBDAYS. Oslovení PAN PRÁCE mu proto víc než sluší…

Hejtman Karlovarského kraje Josef Novotný: prioritou je zdravotnictví

Ikona

20. února 2010 - Něco málo přes rok je na pozici hejtmana Karlovarského kraje PaedDr. Josef Novotný. S Metropolem se podělil o to, jak měsíce, prožité v tomto zodpovědném úřadě, vnímá, co se jemu a jeho týmu podařilo, kde vidí priority pro další období.

Barbora Mottlová má ráda lidské křivky

Ikona

20. února 2010 - Herečka, zpěvačka a modelka Barbora Mottlová se narodila 18. 7. 1986 v Londýnské ulici Praze 2 ve 13. 45 hodin. Jak říká nejrychleji ze všech tří dětí. Z televize je známá jako Hedvika ze seriálu Ulice, Natálie z Ošklivky Katky, Vilma z Ordinace v růžové zahradě a dalších. Zahrála si i ve filmu Jiřího Menzela Obsluhoval jsem anglického krále.

Korupce prorůstá Českem jako zhoubná rakovina, varuje Schwarzenberg

Ikona

15. února 2010 - PRAHA | Senátor a předseda strany TOP 09 Karel Schwarzenberg označuje za největší hrozbu pro Česko korupci, která prorůstá celým státem jako rakovina. S korupcí mají bojovat i politické strany, musí být obezřetné vůči lidem, jež se honosí podezřele získaným majetkem, upozornil v rozovoru předseda TOP 09 .

Josef Vozdecký, lékař přes víno

Ikona

31. ledna 2010 - Generální ředitel Bohemia Sektu Josef Vozdecký svůj život spojil s vinařstvím. Není divu, vždyť pochází ze staré moravské vinařské rodiny, jeho pradědeček i dědeček byli uznávaní vinaři z Šitbořic, vesnici v tradiční vinařské oblasti u Velkých Pavlovic. Šéfuje největší české vinařské firmě. Ve společnosti Bohemia Sekt působí prakticky nepřetržitě třicet osm let, z toho posledních osmnáct let ve funkci generálního ředitele.

Na Štědrý den nesmí u Paroubků chybět kapr, salát, ani Popelka

Ikona

23. prosince 2009 - PRAHA | Petra Paroubková v rozhovoru přiznala, že ke štědrovečerní večeři si s manželem Jiřím tradičně připravují česko-slovenskou klasiku, tedy kapra a bramborový salát. Paroubková, která je čerstvou maminkou malé Margarity, nevynechá nikdy ani sledování televizní pohádky Popelka

Marta Jandová: Soutěž Česko Slovenská SuperStar mi bude scházet

Ikona

21. prosince 2009 - BRATISLAVA | Zpěvačka Marta Jandová, která zasedla v porotě soutěže Česko Slovenská SuperStar, přála vítězství Martinu Chodúrovi. V pondělním rozhovoru hovořila o svých dojmech z této pěvecké reality show, o názorech na Martina Chodúra, ale i o Vánocích.

Martin Chodúr: Díky soutěži mám slušně našlápnuto

Ikona

21. prosince 2009 - BRATISLAVA | Historicky prvním vítězem pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar se v neděli stal Martin Chodúr z Ostravy. V pondělním rozhovoru hovořil o soutěži, plánech do budoucna i o tom, jak stráví Silvestra.

Zpěvačka Helena Vondráčková bude o Vánocích odpočívat

Ikona

19. prosince 2009 - PRAHA | Populární česká zpěvačka Helena Vondráčková vydala na konci listopadu nové album Zůstáváš tu se mnou, které propagovala na několika předvánočních koncertech. V rozhovoru řekla, že se po náročném podzimu už velmi těší na Vánoce. Zpěvačka uvedla, že bude trávit vánoční svátky ve svém domě ve vesničce Řitka:

Strana výpisu

7 ...