Krimi - REGIONÁLNÍ NOVINY

7SEVEN

Krimi

Radikálové se podesáté sejdou v Litvínově při pietním aktu, akci bude monitorovat policie

Ikona

5. června 2009 - LITVÍNOV | Již podesáté se v Litvínově při pietním aktu za zesnulého Miloše Reha, který byl jedním z jejich stoupenců, sejdou vyznavači krajní pravice. Zdejší radnice ve spolupráci s policií s ohledem na charakter akce, kterou v minulosti provázely násilnosti, připravila opatření.

Městská policie v Liberci zahájila kontroly zneužívání invalidního značení vozidel

Ikona

5. června 2009 - LIBEREC | Na parkující osobní vozidla s označením O 1 pro těžce zdravotně postižené osoby se od pátku zaměřila Městská policie v Liberci. Její mluvčí Daniela Bušková řekla, že ve městě přibyly případy zneužívání tohoto označení jinými řidiči. „Vozidla budou kontrolovat hlídky strážníků na všech parkovacích místech vyhrazených pro invalidy.

Představitele slovenské tajné služby vyhodili za to, že v seznamce prozradil svou identitu

Ikona

2. června 2009 - BRATISLAVA | Ředitel inspekce slovenské tajné služby SIS, který vystupuje pod falešným jménem, ve snaze sehnat milenku zveřejnil svou fotografii na seznamce pokec.sk. Dostal za to výpověď, píše v úterý server deníku Sme. Ředitel SIS Jozef Magala s šéfem inspekce rozvázal pracovní poměr, uvádí Sme s odvoláním na zdroj z tajné služby

Neznámý zloděj ukradl na Zlínsku mobilní WC budku

Ikona

2. června 2009 - TLUMAČOV | Nevšedním případem se zabývají zlínští policisté, neznámý zloděj totiž ukradl mobilní WC budku u Tlumačova. Informovala o tom policejní mluvčí Jana Bartíková.

Policie obvinila skupinu 12 lidí z miliardového daňového úniku

Ikona

2. června 2009 - PRAHA | Policisté z Útvaru pro odhalování korupce a finanční kriminality (ÚOKFK) zadrželi skupinu 12 osob, podezřelých z daňového úniku ve výši až jedné miliardy korun při dovozu pohonných hmot do ČR. Na tiskové konferenci o tom v úterý informoval náměstek ředitele ÚOKFK Tomáš Krůl.

Uprchlý podnikatel Pitr opět navštívil Česko

Ikona

29. května 2009 - PRAHA | Uprchlý podnikatel Tomáš Pitr, skrývající se již déle než půl roku před českou justicí ve Švýcarsku, navštívil na počátku tohoto týdne Českou Republiku. O jeho údajné obchodní návštěvě informoval v pátek internetový server Aktuálně.cz s odvoláním na nejmenované důvěryhodné zdroje.

Policista v civilu přemohl v pražském metru dva agresivní kapsáře

Ikona

29. května 2009 - PRAHA | Kriminalista, který v pátek dopoledne cestoval v pražském metru, přistihl dva cizojazyčné kapsáře přímo ve chvíli, kdy chtěli obrat o peněženku jednu z cestujících. Dvojice mužů policistu okamžitě napadla, ten je ale přemohl a zneškodnil, informoval Mediafax šéf detektivů v Praze 6 Pavel Just.

Policie zabrání napadání politických mítinků, je nacistické, tvrdí Pecina

Ikona

28. května 2009 - PRAHA | Policie podle ministra vnitra Martina Peciny zabrání incidentům na mítincích politických stran, Pecina už o tom mluvil s policejním prezidentem. Útoky na stranických mítincích jsou principiálně nacistické, řekl ve čtvrtek Pecina v České televizi. "To, co jsem včera zhlédl v televizi, to skutečně v pořádku není, to principiálně nacistické napadání, nacistické rozhánění mítinků legitimní politické strany," uvedl Pecina.

Neznámí zloději vykradli apartmá herečky Moniky Bellucci

Ikona

26. května 2009 - PAŘÍŽ, CANNES | Italská herečka Monica Bellucci přišla v době svého pobytu na filmovém festivalu v Cannes o značnou část šperků, které jí byly v neděli ukradeny z jejího pařížského bytu. V úterý o tom informovala agentura Reuters. Zatímco se herečka zúčastnila slavnostního zakončení festivalu v Cannes, z jejího pařížského apartmánu byly ukradeny šperky a další osobní věci v hodnotě 80 tisíc eur.

Česká policie ukázala zahraničním kolegům dynamicku taktiku boje s extremisty

Ikona

26. května 2009 - PRAHA | Česká policie na závěr mezinárodní konference expertů na městské násilí ve Štiříně u Prahy ukázala v úterý odpoledne zahraničním kolegům ukázku policejního boje s extremisty. Policisté na dvoře zámku předvedli dynamickou taktiku i s využitím jízdní policie.

Na I. P. Pavlova policie zatkla příznivce Dělnické strany

Ikona

24. května 2009 - PRAHA | Pochod příznivců a členů Dělnické strany k Českému rozhlasu skončil na I. P. Pavlova a v Ječné ulici, kde došlo k zásahu policie a podle předběžných odhadů jich bylo kolem 50 naloženo do připravených antonů. Důvodem zatčení byly drobné výtržnosti páchané cestou k rozhlasu a neuposlechnutí výzvy k rozchodu. Zatčen byl podle informací agentury Mediafax i lídr Dělnické strany Tomáš Vandas.

Strana výpisu

... 395