Krimi - REGIONÁLNÍ NOVINY

7SEVEN

Krimi

Stav dvouleté Natálky, popálené při žhářském útoku ve Vítkově, se lepší

Ikona

17. srpna 2009 - OSTRAVA | Stav dvouleté Natálky Kudrikové, která utrpěla před čtyřmi měsíci popáleniny na osmdesáti procentech těla při útoku žhářů na romskou rodinu ve Vítkově, se pomalu lepší. Na tiskové konferenci to v pondělí oznámil tým zdravotníků Fakultní nemocnice v Ostravě.

Zpěváka George Michaela zadržela policie za řízení pod vlivem drog

Ikona

15. srpna 2009 - LONDÝN | Britský zpěvák George Michael byl v pátek v Londýně zadržen policií poté, co naboural se svým vozem do nákladního automobilu a policisté se domnívali, že řídil pod vlivem drog či alkoholu. Informoval o tom v sobotu server Eonline.com. Zpěvák se svým Land Roverem naboural do sedmitunového nákladního auta, které řídil Laurie Rowe.

Policie sebrala motorkářům před Velkou cenou Brna řadu řidičských průkazů, opilí jezdili hlavně Češi

Ikona

15. srpna 2009 - BRNO | Klid před bouří. Tak popsali jihomoravští policisté první noc brněnské motocyklové Grand Prix - bezmála tisícovka hlídkujících můžů spolu s pořadateli nemusela zatím řešit zásadní, neobvyklé ani neočekávané situace, řekl nám v sobotu ráno jihomoravský policejní mluvčí Pavel Šváb.

Poslanec Šeich navrhuje zrušit trestání body za drobné přestupky

Ikona

14. srpna 2009 - PRAHA | Poslanec David Šeich (ODS) na páteční tiskové konferenci představil novinářům svůj legislativní záměr, ve kterém navrhuje zrušit trestání body za drobné dopravní přestupky a žádá za ně pouze peněžité sankce. Poslanec navíc zkritizoval bodový systém jako neúčinný, který řidiče šikanuje.

Odborníci se přou o smysl bodového zákona

Ikona

14. srpna 2009 - PRAHA | Na vině časté nehodovosti a stále se zvyšujícím počtům mrtvých a těžce zraněných je nefunkční bodový systém, tvrdí dopravní odborníci. Výbory horní parlamentní komory přitom projednávají předlohu, která počítá s navýšením počtu trestných bodů z dvanácti na osmnáct.

Trestní odpovědnost dětí se vrátí na 15 let

Ikona

12. srpna 2009 - PRAHA | Trestní odpovědnost i legální sex mladistvých se znovu vrátí na věkovou hranici 15 let. Prezident Václav Klaus totiž ve středu podepsal zákon, který trestní odpovědnost vrací zpět na původní věkovou hranici, informoval mluvčí Hradu Radim Ochvat. Norma podepsaná Klausem tak ruší části nového trestního kodexu.

Zásahová jednotka zadržela trojici podezřelou z přepadení dodávky s penězi v Praze na Pankráci

Ikona

7. srpna 2009 - PRAHA (MEDIAFAX) - Tři muže ve věku 27, 31 a 45 let, kteří v letos červnu přepadli vozidlo bezpečnostní agentury s penězi u vjezdu do podzemních garáží pošty na Pankráci, zadržela ve čtvrtek v Praze a středních Čechách zásahová jednotka. V pátek o tom informovala mluvčí policie Andrea Zoulová.

Autorem Gottova dopisu pro Husáka byl předseda KSČ v Supraphonu

Ikona

6. srpna 2009 - PRAHA | Karel Gott z emigrace v Německu generálnímu tajemníku UV KSČ Gustávu Husákovi pravděpodobně žádný dopis nenapsal. Jeho jménem to měl udělat tehdejší předseda stranické organizace vydavatelství Supraphon Oldřich Bukovský, píše ve svém čtvrtečním vydání deník Právo.

V kauze lyžařského MS padl první rozsudek, Neumannová vyhrála

Ikona

5. srpna 2009 - LIBEREC | Soudce krajského soudu v Liberci v úterý zamítl žalobu počítačové firmy Merz vůči Kateřině Neumannové, prezidentce organizačního výboru lyžařského mistrovství světa, které se v únoru konalo v Liberci. Napsala to ve středu liberecká regionální příloha deníku Mladá Fronta Dnes (MF Dnes).

Američan zaplatí za nelegální stahování hudby pokutu 675 tisíc dolarů

Ikona

1. srpna 2009 - WASHINGTON | Americký soud potrestal studenta Bostonské univerzity, který nelegálně stáhl 30 písniček a dále je distribuoval, k zaplacení pokuty ve výši 675 tisíc dolarů (12,15 milionu korun). V sobotu o tom informuje BBC

Pecina: Příští rok nebudeme přijímat nové policisty

Ikona

29. července 2009 - PRAHA | Ministr vnitra Martin Pecina po středeční schůzce s prezidentem Václavem Klausem prohlásil, že v následujícím roce nebude policie přijímat nové lidi. Václav Klaus ministrovi vnitra na jednání doporučil, že by rezort měl šetřit.

Strana výpisu

... 393