Krimi - REGIONÁLNÍ NOVINY

7SEVEN

Krimi

Nový způsob útoku na pražské bankomaty překvapil i zkušené kriminalisty

Ikona

14. září 2009 - PRAHA | Zbrusu nový trik, jak připravit majitele platebních karet o značnou část svých úspor, odhalili pražští kriminalisté. Jedná se o mimořádně nebezpečný způsob přenosu dat pachatelům přímo do jejich mobilních telefonů, informoval nás v pondělí Michal Ihnát, vedoucí problematiky padělání.

Překupníci začali nabízet lidem falešné místenky na papežovu mši v Brně

Ikona

14. září 2009 - BRNO | Překupníci začali nabízet za peníze lidem místenky na mši, kterou bude v neděli 27. září sloužit na letišti v Brně papež Benedikt XVI. V pondělí to řekla mluvčí brněského biskupství Martina Jandlová s tím, že první informace o nelegální distribuci místenek má církev z Vranova u Brna.

Policie: V České republice bylo vloni odcizeno celkem více než 18 tisíc aut

Ikona

9. září 2009 - ČESKÁ REPUBLIKA | Celkem 18 011 dvoustopých motorových vozidel bylo v loňském roce odcizeno na území ČR, nejrizikovější regiony jsou hlavní město Praha, oblast Severních Čech (Ústecký a Liberecký kraj) a Středočeský kraj. Agenturu Mediafax o tom ve středu informovalo pražské policejní prezidium.

Pražští řidiči by si měli dát pozor, až do čtvrtka budou rozsáhlé silniční kontroly

Ikona

8. září 2009 - PRAHA | Dopravní kontroly na nejrůznějších místech Prahy mohou až do čtvrtka očekávat řidiči. O rozsáhlé dopravně bezpečnostní akci informovala v úterý mluvčí pražské policie Andrea Zoulová. "Na území hlavního města Prahy proběhne další z dopravně bezpečnostních akcí, kterou jsme nazvali Tispol

Rostou počty stížností zákazníků Skupiny ČEZ na falešné energetiky

Doprovodný obrázek

8. září 2009 - ČESKÁ REPUBLIKA | V poslední době se množí případy podvodného jednání, které poškozuje jak zákazníky Skupiny ČEZ, tak i dobré jméno této energetické společnosti. Na podvodníky zpravidla upozorňují sami zákazníci na non-stop zákaznické lince 840 840 840. Jednání se jim buď nezdá, nebo si chtějí informace ověřit, bohužel většinou ex post.

Tajný závod Diamond Race: Policie se bojÍ

Doprovodný obrázek

5. září 2009 - PRAHA | Policisté mohli tvrdě zasáhnout proti účastníkům Diamond Race, obávali se však žalob závodníků. Píše o tom v sobotním vydání deník MF DNES. Česká policie tvrdí, že nemá zákonné možnosti pro tvrdý zásah proti nelegálním silničním závodům. Jak se však ukazuje, není to tak docela pravda.

V bývalém cukrovaru na Mostecku policie objevila pěstírnu marihuany

Ikona

4. září 2009 - MOST | Velkou pěstírnu marihuany objevili v pátek mostečtí kriminalisté v bývalém objektu cukrovaru v obci Havraň na Mostecku. V pátek o tom informovala policejní mluvčí Ludmila Světláková. „Jde o kapitální úlovek, na dva tisíce kusů rostlin,“ řekla Světláková s tím, že kriminalisté na případu pracovali několik měsíců.

Policie: Závod milionářů budou hlídat i naše rychlé vozy

Ikona

3. září 2009 - PRAHA | Čtvrteční rychlostní závod se startem v pražské Pařížské ulici možná bude i zkouškou zdatnosti posádek nových policejních vozů značky Volkswagen Passat R 36. Jsme připraveni dozorovat tuto akci nejen na území metropole, sdělil Jiří Dušek, náměstek pražské dopravní policie.

Hasiči vyjížděli k požárům i mimo elektrárny

Ikona

28. srpna 2009 - TUŠIMICE/PRUNÉŘOV | Profesionální hasiči z Elektráren Tušimice a Prunéřov Skupiny ČEZ mají za sebou od začátku letošního roku 271 výjezdů. Za celý loňský rok přitom vyjížděli k 391 zásahu, přičemž současný počet výjezdů evidují k polovině srpna. V jedenácti případech zasahovali v rámci krajského Integrovaného záchranného systému (IZS).

Rusové oživují v Česku agenty z dob studené války

Ikona

25. srpna 2009 - PRAHA | Ruská rozvědka v Česku i po celé Evropě zvyšuje počet svých špionů a vrací se k metodám, které opustila po skončení studené války. Oživuje dokonce i takzvané " spící agenty " , tedy ty, kteří už pro ni přestali pracovat. Informace přináší úterní vydání Mladé fronty Dnes.

Policie vyslýchá čtyři podezřelé z útoku na Topolánka

Ikona

24. srpna 2009 - PRAHAA | Kriminalisté v pondělí vpodvečer vyslýchají čtyři osoby, které se přihlásily pražské policii s tím, že mají informace ohledně pátečního útoku na předsedu ODS Mirka Topolánka. Informovala o tom mluvčí pražské policie Andrea Zoulová. "Přihlásili se čtyři osoby, ale je předčasné je označit za pachatele.

Strana výpisu

... 392