Krimi - REGIONÁLNÍ NOVINY

7SEVEN

Krimi

Zatčení bylo naprosto neadekvátní situaci, řekl bývalý šéf ČMFS Mokrý

Ikona

22. července 2009 - BRNO | Velmi rozčarovaný je způsobem svého úterního zatčení bývalý předseda Českomoravského fotbalového svazu (ČMFS) Pavel Mokrý. Současný generální ředitel 1. FC Brno to řekl ve středu na mimořádné tiskové konferenci.

Policie se bude zabývat bankrotem cestovky Tomi Tour

Ikona

19. července 2009 - PRAHA | Policie bude prošetřovat krach cestovní kanceláře Tomi Tour. V neděli o tom informoval internetový server ČT 24. Policisté se zabývají netradičním chováním zaměstnanců cestovky, kteří v pátek při návratu z Turecka požadovali po cestujících 30 eur a pokud tak klienti neučinili, cestovka je neodvezla k letadlu.

Michael Jackson mohl být zavražděn, domnívá se část jeho rodiny

Ikona

12. července 2009 - LOS ANGELES | Zpěvákova sestra, zpěvačka La Toya a jeho otec Joe Jackson si myslí, že byl Michael Jackson zavražděn. Informuje o tom nedělník News of the World a agentura Reuters. La Toya v rozhovoru pro News of the World řekla, že její bratr mohl být zavražděn pro peníze.

Důchodce ze Slovenska hrozil ruzyňskému letišti výbuchem

Ikona

10. července 2009 - PRAHA | 43letý důchodce ze Slovenska se chtěl dostat zadarmo do Prahy, vyhrožoval proto ruzyňskému letišti bombou a čekal, až si pro něj policie přijede, uvedla v pátek Kateřina Rendlová, mluvčí pražské cizinecké policie.

Soud potvrdil Ďuričkovi 12,5 roku za vraždu Václava Kočky mladšího

Ikona

1. července 2009 - PRAHA | Vrchní soud v Praze v úterý definitivně potvrdil 12,5letý trest pro podnikatele Bohumíra Ďurička za loňskou vraždu Václava Kočky mladšího. Podle pravomocného rozsudku Ďuričko Kočku zavraždil třemi výstřely z legálně držené zbraně v restauraci Monarch po skončení křtu knihy šéfa ČSSD Jiřího Paroubka.

Policie převzala 19 nových speciálních vozů, ihned budou nasazeny do akcí

Ikona

30. června 2009 - PRAHA | Česká policie převzala v úterý posledních 19 speciálních vozů od německého výrobce Volkswagen, jenž jich už policii dodal 80. Jejich výhodou je, že mají i vlastní agregát na výrobu energie a lze je uplatnit například při povodních, informoval Mediafax náměstek policejního prezidenta Ivan Bílek.

Neumannová: Dluhy postupně splácíme

Ikona

17. června 2009 - PRAHA | Prezidentka organizačního výboru mistrovství světa v klasickém lyžování Kateřina Neumannová považuje hysterii kolem dluhů, které zůstaly po šampionátu, za přehnanou a tvrdí, že organizační výbor dluhy postupně splácí. "Obdrželi jsme poslední splátku od Mezinárodní lyžařské federace ve výši přibližně 42 milionů korun a postupně, pod dohledem právníka Ivana Brambaškiho, z ní hradíme jednotlivé dlužné částky," potvrdila Neumannová,

Obrazem: Vojenské cvičení MIGHTY DRAGON 09

Doprovodný obrázek

12. června 2009 - TISÁ (DĚČÍN) | Ve dnech 2. až 12. června 2009 proběhlo vyvedení příslušníků 312. praporu radiační, chemické a biologické ochrany ve Vojenském výcvikovém prostoru Tisá. Spolu s libereckými chemiky se na výcviku podíleli i příslušníci chemických odborností společných sil.

Obrazem: Čtvrteční pochod extremistů Chomutovem

Doprovodný obrázek

12. června 2009 - CHOMUTOV | Ve čtvrtek se v Chomutově uskutečnil pochod pravicových extremistů městem .Cílem pochodu bylo upozornit veřejnost na neustálé pronásledování a zatýkání jejich příznivců. Pochod vyrazil asi na šestikilometrovou trasu městem. Na padesát extremistů bylo nasazeno přes sto těžkooděnců a policistů.

Nový hit v pražském podsvětí: univerzální klíč na bleskové vloupání do Škody Superb

Ikona

11. června 2009 - PRAHA | Pražští kriminalisté v minulých dnech zadrželi muže se speciálním klíčem, upraveným pro bleskové vloupání do vozu Škoda Superb. Pachatel tímto klíčem vůz odemkne nejdéle do pěti vteřin, aniž by zámek jakkoliv poškodil, informoval ve čtvrtek šéf detektivů v Praze 10 Ladislav Siebert.

Na 150 radikálů si v Litvínově připomělo smrt kamaráda

Doprovodný obrázek

8. června 2009 - LITVÍNOV | Na 150 radikálů a neofašistů přijelo v sobotu do Litvínova, kde odhalili u nádraží desku na památku svého zavražděného člena Miloše Reha. Za prudkého deště položili na místě květiny a věnce. Následně se nacionalisté vydali na náměstí, kde pronesli projevy, ve kterých vzpomínali na zavražděného Reha a brojili proti současné vládní garnituře.

Strana výpisu

... 394