Krimi - Český Metropol

Krimi

Komunikace mezi strážníky a občany slaví úspěch

Ikona

2. dubna 2008 - Krádeže benzínu přímo z aut stojících na parkovišti nejsou zrovna ojedinělé. Problém je, že se pachatel dá těžko zjistit. Ten si vyhlídne objekt své loupeže, propíchne nádrž, pod ní vloží nádobu, která vytékající benzín zachytává a od místa činu odejde. Když se vrátí, sebere plnou nádobu benzínu a odejde.

Petr Fiala na návštěvě města Dubí

Ikona

28. března 2008 - Problémy s kriminalitou, otevření hranic při připojení k Schengenu nebo
krajský paralympijský tým – to byla hlavní témata o kterých diskutoval
náměstek hejtmana Petr Fiala se při své návštěvě v Dubí se starostou
Petrem Pípalem.

Zloději kovů ostrouhali, ale na jak dlouho…

Ikona

27. března 2008 - Bílinsko/ Skládka Chotovenka u Světce se v poslední době stala terčem nájezdů sběračů kovů. Již v minulosti byla skládka místem, kde sběrači v minulosti způsobili nemalé škody na zařízení a budovách. Poslední případ se odehrál 26. března v odpoledních hodinách. Nyní však zloději vyšli na prázdno. Na základě oznámení se v uvedenou dobu na skládku dostavila hlídka Městské policie Bílina, která na místě zadržela tři výtečníky z nedalekých Hostomic. Zloději měli připravené dvoukoláky, na kterých hodlali odvézt stojky od závory areálu skládky.
Strážníci zloděje překvapili v okamžiku, kdy ze země stojky vykopávali. Nestihli sice nic ukrást, nicméně se o krádež pokusili, za což byli následně hlídkou MP Bílina sankcionováni nejvyšší možnou pokutou. Místo museli uvést do původního stavu a tak místo snadného výdělku se jen řádně zapotili a zaplatili tučnou pokutu.
Pro snížení rizika vzniku dalších škod, bude nadále Městská policie Bílina provádět na skládce namátkové kontroly ve zvýšené intenzitě.(lal)

Strana výpisu

... 397

 

Anketa

Myslíte, že je rozumné, aby si dítě mohlo od šesti let zvolit své pohlaví, jak navrhují různé genderové organizace?

Ano

44.7%

 

Ne

22.6%

 

Je mi to jedno

17.4%

 

Nemám k tomu dost informací

15.3%