Praha - REGIONÁLNÍ NOVINY

7SEVEN

Praha

Helena – 60 let na scéně

Helena – 60 let na scéně

29. května 2024 - Praha - Galerie Tančící dům hostí od dnešního dne jedinečnou výstavu Helena – 60 let na scéně, která poprvé představí zpěvačku Helenu Vondráčkovou skrze ucelený pohled na její mimořádnou kariéru.

Velkolepé oslavy pokračují

www.ceskyhokej.cz

29. května 2024 - Praha - Domácí mistrovství světa bylo po celou dobu fantastickým zážitkem. To nejsladší na nás ale počkalo až do finále, kde český tým své švýcarské soupeře přehrál 2:0 a poprvé v historii tak slaví česká reprezentace mistrovský titul na domácím šampionátu!

Přímý přenos Benefičního koncertu Magdaleny Kožené bude dnes

Přímý přenos Benefičního koncertu Magdaleny Kožené bude dnes

28. května 2024 - Praha – Až do 9. června probíhá pro celé republice festival základních uměleckých škol ZUŠ Open. Již dnes večer se uskuteční v přímém přenosu České televize na ČT art benefiční koncert patronky festivalu pěvkyně Magdaleny Kožené a žáků a pedagogů ZUŠ v kostele sv. Mikuláše v Praze na Malé Straně.

Jsme mistři světa!

Jsme mistři světa!

28. května 2024 - Spanilou jízdu na domácím světovém šampionátu zakončili Češi ve finálovém duelu se Švýcarskem. Po dvou třetinách platilo bezbrankové skóre, jenže v té třetí se tvrdou ranou z kruhu prosadil David Pastrňák. Švýcaři se v závěru už nedokázali prosadit, navíc inkasovali do prázdné branky znovu, a tak se po vítězství 2:0 stávají Češi mistry světa!

Svět knihy přilákal na šedesát tisíc čtenářů

Svět knihy přilákal na šedesát tisíc čtenářů

27. května 2024 - Praha - O třetinu navýšený program 29. ročníku mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha přilákal na Výstaviště Praha od čtvrtka 23. do neděle 26. května na 60 tisíc malých i velkých čtenářů.

Jaromír Jágr uveden do Síně slávy

Jaromír Jágr uveden do Síně slávy

27. května 2024 - Praha - V rámci domácího šampionátu v Praze uspořádala Mezinárodní federace ledního hokeje i slavnostní ceremoniál uvedení do Síně slávy IIHF. Jaromír Jágr se odlišuje od klasických legend i tím, že byl do Síně slávy uveden stále jako aktivní hráč. Jak si ocenění váží a co se mu nejvíce líbí na národním týmu, který se na MS v Praze probojoval až do finále?

Česká republika má opět delegátku na světovou soutěž krásy

Česká republika má opět delegátku na světovou soutěž krásy

26. května 2024 - Česká republika - I v tomto roce bude mít Česká republika zástupkyni na celosvětové soutěži krásy Miss Aura International. Bude jí krásná Bára Sulanová, Miss České republiky 2023. Jaké jsou její pocity a jak se na tuto výzvu připravuje?

Den národního vzdoru

Den národního vzdoru

25. května 2024 - Praha - Vzpomínkový akt u příležitosti jednoho z mezníků druhé světové války - Operace Anthropoid se uskuteční v pondělí 27. května v 10:35 hod. u památníku Anthropoid v Libni na Praze 8.

Žijeme lidsky

Žijeme lidsky

25. května 2024 - Praha - Výstava v Uměleckoprůmyslovém muzeu Praha vůbec poprvé představuje třicetileté období existence Svazu československého (českého) díla, celorepublikové spolkové platformy pro modernizaci designu, bydlení a životního stylu.

Začal Mezinárodní knižní veletrh

Začal Mezinárodní knižní veletrh

24. května 2024 - Praha - Až do neděle 26. května se v Křižíkových pavilonech na Výstavišti Praha – Holešovice koná Mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět Knihy 2024.

Jdou do finále prestižní soutěže o ekologické Oskary

Jdou do finále prestižní soutěže o ekologické Oskary

24. května 2024 - Česká republika – Mimořádného uznání se včera dostalo rezervaci velkých kopytníků v bývalém vojenském prostoru Milovice. Odborná porota ji vybrala do finále prestižní soutěže E.ON Energy Globe. Šestnáctý ročník klání o ekologické Oskary představuje inovativní přístupy k péči o životní prostředí, které mohou být inspirativní pro ostatní.

Strana výpisu

4 ...