Sport - REGIONÁLNÍ NOVINY

Sport

Na Božím Daru odstartoval projekt Lyžuj lesy

Foto archiv

- Boží dar | Pilotní ročník seriálu LYŽUJ LESY odstartoval na Božím Daru. Projekt vznikl díky partnerství Úseku běžeckých disciplín Svazu lyžařů ČR se státním podnikem Lesy ČR. Cílem je přivést děti k běžeckému lyžování.

Bílí Tygři vzdají hold Petru Nedvědovi

Foto archiv

- Liberec | V sezóně 2008/2009 slavili Bílí Tygři Liberec návrat své největší legendy. Po dlouhých 18 letech strávených v zámoří se pod Ještěd vrátil útočník Petr Nedvěd. Na kontě měl tehdy téměř tisíc startů v NHL i stříbro ze Zimních Olympijských her.

Martina Sáblíková je s umístěním spokojená

Foto archiv

- Martina Sáblíková se vrátila po zdravotní pauze o víkendu znovu k závodění.

Labská stezka je nejlepším turistickým produktem

Foto archiv

- Brno | Labská stezka se umístila na 1. místě ve Velké ceně cestovního ruchu 2017/2018 v kategorii Nejlepší turistický produkt. Odborná porota ocenila zejména výjimečnou spolupráci krajů, měst a destinačních organizací v ČR i v Německu na rozvoji a propagaci společného produktu.

Bílí Tygři: Utkání s autogramiádou a programem pro děti

Foto ilustrační archiv

- Liberec | V neděli 21. ledna Bílí Tygři přivítají v Home Credit Areně zlínské Berany a toto utkání zpestří speciální doprovodný program pro rodiny s dětmi a po skončení zápasu také autogramiáda kompletního týmu Bílých Tygrů.
I proto je začátek zápasu, jak je v tomto případě už tradicí, posunut na 15:00. Ovšem první hry a soutěže pro dětské návštěvníky začnou už ve chvíli otevření haly, tedy v 14:00.

Město Česká Lípa chce sportující děti a mládež

Foto archiv

- Česká Lípa | O 1,3 milionu korun byl oproti loňskému roku navýšený letošní dotační program v oblasti sportu v České Lípě. Finanční prostředky v něm tak dosáhnou částky 10,5 milionu korun a stává se z něj tak nejvýraznější dotační program.

Ústecký kraj povede na olympiádu královna českého boxu Lucie Sedláčková

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Přesně 107 členů bude mít výprava Ústeckého kraje, která už 28. ledna zamíří na zimní Olympiádu dětí a mládeže v Pardubicích. Ve spolupráci s krajskou organizací České unie sportu a krajskými sportovními svazy vysílá kraj do Pardubického kraje ty nejlepší nominované sportovce.

Do Teplic přichází stoper Pavel Čmovš

Foto archiv

- Teplice | Teplický tým hlásí první zimní posilu, smlouvu dnes podepsal stoper Pavel Čmovš, který má zkušenosti z mládežnických reprezentací České republiky, kde ho vedl také sportovní ředitel FK Teplice Jakub Dovalil.

Bílí Tygři testují světově unikátní tréninky

Foto archiv

- Liberec | Český technologický startup Sense Arena přináší na sportovní trh revoluční produkt zaměřený na trénink a diagnostiku hráčů hokeje s využitím technologie VR. Oficiálním partnerem startupu je Český svaz ledního hokeje, Univerzita Karlova, FTVS a hokejový klub Bílí Tygři Liberec.

Praha dá miliony na opravy sportovišť

Foto ilustrační archiv

- Praha | Rada h. m. Prahy schválila přidělení mimořádné finanční podpory v oblasti sportu na odstranění havarijních stavů a rekonstrukce sportovišť. Celkem se jedná o téměř 160 milionů korun, z nichž většinu na investice do sportovišť obdrží městské části.

Na Masarykův okruh se po pěti letech vrátí superbiky

Foto archiv

- Brno| Mistrovství světa superbiků míří zpět do České republiky. Po MotoGP druhá nejprestižnější motocyklová závodní série se na Masarykově okruhu představí 8. - 10. června 2018.

Strana výpisu

9 ...

 

Anketa

Myslíte, že je rozumné, aby si dítě mohlo od šesti let zvolit své pohlaví, jak navrhují různé genderové organizace?

Ano

44.8%

 

Ne

22.6%

 

Je mi to jedno

17.3%

 

Nemám k tomu dost informací

15.3%