Sport - REGIONÁLNÍ NOVINY

Sport

Monster Energy Grand Prix České republiky 2018

foto archiv

- Brno | Tři čeští jezdci se v rámci Monster Energy Grand Prix České republiky 2018 (3. – 5. srpna 2018) postaví na start ve svých třídách. Začátek druhé poloviny sezóny šampionátu MotoGP přinese kromě očekávané bitvy o vítězství v brněnském závodě také jedno velké loučení. Pro Daniho Pedrosu je letošní sezóna poslední v Mistrovství světa silničních motocyklů. Fanoušci tak mají poslední možnost vidět španělského pilota závodit na Masarykově okruhu.

Memoriál Františka Hrdličky vyhrál německý Magdeburg

foto archiv

- Teplice | Na počest dlouholetého funkcionáře FK Teplice se konal v lázeňském městě Memoriál Františka Hrdličky. Fotbalového turnaje v kategorii U19 se zúčastnily jak tuzemské, tak i slovenské, polské či německé kluby.

Labe aréna se pyšní moderním tréninkovým centrem ve Štětí

foto archiv

- Štětí | Pouhé dva kilometry od račické Labe arény vzniklo ze staré loděnice ve Štětí moderní tréninkové centrum. Ústecký kraj podpořil výstavbu objektu částkou 60 milionů korun. Právě v těchto dnech už v areálu trénuje reprezentace na srpnové juniorské mistrovství světa ve veslování.

Tepličtí fotbalisté budou usilovat o první šestku

foto top

- Teplice | Umístění v první šestičlenné skupině hrající o titul a úspěch v domácím poháru – to jsou předsezonní cíle fotbalistů FK Teplice. Uvedl to ředitel klubu Petr Hynek s tím, že klub je pro tuto sezonu finančně zajištěn, rozpočet činí 80 milionů korun.

Ústečtí fotbalisté: Chceme fotbalem bavit diváky

foto top

- Ústí nad Labem | Fotbalem, který bude bavit diváky, se chtějí v následující sezoně Fortuna: Národní ligy prezentovat druholigoví fotbalisté FK Ústí nad Labem. Hlavním cílem je pak podle slov Libora Zajíčka, předsedy představenstva klubu, finanční stabilizace klubu.

Bezpečně na kole na Labské stezce

foto archiv

- Ústí nad Labem | V sobotu 21. července se od 10 hodin na Labské stezce ve Svádově na Ústecku koná akce pro všechny cyklisty a bruslaře s názvem Bezpečně na kole.

FK Teplice: Jakub Hora prodloužil smlouvu

foto archiv

- Teplice | Jeden z klíčových hráčů teplického týmu Jakub Hora prodloužil na Stínadlech smlouvu, kterou měl původně platnou do léta 2019. Nově jeho kontrakt s FK Teplice platí až do léta 2022.

Děti mají nové multifunkční hřiště

foto archiv

- Děčín | Multifunkční hřiště za více než čtyři miliony nyní bude sloužit nejen dětem ze Základní školy Na Pěšině v Děčíně.

Evropský softballový svátek odstartoval

foto archiv

- Havlíčkův Brod | Úvodním zápasem české softballové reprezentace proti výběru Belgie včera odstartovalo Mistrovství Evropy v softballu mužů.

Cyklostezka si vyžádá 31,5 milionu korun

foto archiv

- Hradec Králové | V dlouhotrvající přípravě výstavby pětikilometrového úseku cyklostezky z Hradce Králové do Vysoké nad Labem nastal zásadní posun. Projekt v celkové hodnotě okolo 31,5 milionů korun obdržel dotaci z evropských fondů. Stavební práce začaly v červnu.

Arma nabízí výhodné permanentky

foto archiv

- Ústí nad Labem | Druholigový klub FK Ústí nad Labem začal s prodejem celosezónních permanentních vstupenek na sezónu 2018 - 2019. S nákupem permanentní vstupenky navíc fanoušek získá řadu výhod. Permanentní vstupenku si může pořídit za 600,- Kč.

Strana výpisu

6 ...

 

Anketa

Myslíte, že je rozumné, aby si dítě mohlo od šesti let zvolit své pohlaví, jak navrhují různé genderové organizace?

Ano

44.8%

 

Ne

22.6%

 

Je mi to jedno

17.3%

 

Nemám k tomu dost informací

15.3%