Dientsbier složil mandát v pražském zastupitelstvu, vystupovat v něm bude jako senátor - Politika - REGIONÁLNÍ NOVINY

Politika

Dientsbier složil mandát v pražském zastupitelstvu, vystupovat v něm bude jako senátor

zdroj: archiv Metropolu

PRAHA | Senátor Jiří Dientsbier (ČSSD) složil svou funkci pražského zastupitele. Kvůli kandidatuře na prezidenta i mé práci v Senátu jsem práci v zastupitelstvu časově nestíhal, informoval v úterý Dientstbier s tím, že na zastupitelstvu bude dál vystupovat ze své pozice senátora.

 

"Skloubit práci v Senátu a prezidentskou kandidaturu s moji prací v pražském zastupitelstvu dost dobře nešlo. Pro mě se toho moc nemění, protože dále mohu vystupovat díky svému senátorskému mandátu," vysvětlil své důvody Dientsbier. Senátor zastává také pozici místopředsedy ČSSD a také je stínovým ministrem spravedlnosti.

Podle posledního průzkumu společnosti Median by Dientsbier získal podporu 5,5 procenta voličů a umístil by se tak na čtvrtém místě.

Tématické zařazení:

 » Politika  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

ORLEN Jobs