Dientsbier složil mandát v pražském zastupitelstvu, vystupovat v něm bude jako senátor - Politika - REGIONÁLNÍ NOVINY

Politika

Dientsbier složil mandát v pražském zastupitelstvu, vystupovat v něm bude jako senátor

zdroj: archiv Metropolu

PRAHA | Senátor Jiří Dientsbier (ČSSD) složil svou funkci pražského zastupitele. Kvůli kandidatuře na prezidenta i mé práci v Senátu jsem práci v zastupitelstvu časově nestíhal, informoval v úterý Dientstbier s tím, že na zastupitelstvu bude dál vystupovat ze své pozice senátora.

 

"Skloubit práci v Senátu a prezidentskou kandidaturu s moji prací v pražském zastupitelstvu dost dobře nešlo. Pro mě se toho moc nemění, protože dále mohu vystupovat díky svému senátorskému mandátu," vysvětlil své důvody Dientsbier. Senátor zastává také pozici místopředsedy ČSSD a také je stínovým ministrem spravedlnosti.

Podle posledního průzkumu společnosti Median by Dientsbier získal podporu 5,5 procenta voličů a umístil by se tak na čtvrtém místě.

Tématické zařazení:

 » Politika  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

ORLEN Jobs