Archiv novin - REGIONÁLNÍ NOVINY

7SEVEN

Archiv novin

Metropol 2008 č. 9

Ikona

30. dubna 2008 - Tomáš Kraus má 2 zvířecí rodiny. Zadními vrátky do ústecké zoo za zvířátky chodil (za svojí nynější tchyní) coby vysokoškolský student Tomáš Kraus. Tehdy netušil, i když to sehrálo v jeho životě důležitou roli, že zahradě bude jednou šéfovat.

Metropol 2008 č. 8

Ikona

13. dubna 2008 - Andrea Fišerová má šťastnou čtyřku - Otec Josef Fišer z Litoměřic, bývalý fotbalista, který hájil mimo jiné i barvy ligových Teplic, sice toužil po klukovi, ale povedly se mu tři holky. S míčem sice neválí, ale jak Míša, tak Andrea či Alena dokážou jemu i manželce udělat spoustu jiných radostí. Prostřední Andrea se v roce 2001 dopracovala až do fi nále Miss ČR.

Metropol 2008 č. 7

Ikona

29. března 2008 - Modelka Renata Langmannová, Česká Miss 2006, se vrátila z ostrova Mauricius, kde se podílela na vzniku kalendáře pro rok 2009. Snímky exotické krajiny s kráskami v plavkách a ve společenských modelech ze Salonu Moravec vznikaly i za podpory Severočeského Metropolu a TV Ambrosia.

Metropol 2008 č. 6

Ikona

15. března 2008 - Lenka Taussigová><br>
V historii soutěže Miss ČR prozatím žádná jiná dívka nedostala tolik titulů jako rodačka z ústeckých Neštěmic Lenka Taussigová. V roce 2002 jich obdržela hned pět: Miss Internet, Miss Sympatie, Miss nejkrásnější vlasy, Miss nejkrásnější úsměv a Miss TV diváků. Později k nim přidala titul inženýrka ekonomie. O svůj vzhled a postavu pečlivě dbá, což dokazuje pravidelnými návštěvami posilovny.

Metropol 2008 č. 5

Ikona

1. března 2008 - Hokejového obránce Jiřího Šlégra si většina lidí neumí představit jinak, než na ledě, kde robustní bek dokáže nejen rozdávat soupeřům parádní bodyčeky, ale sem – tam také nějakou tu ránu. Rány umí také přijímat, protože k lednímu hokeji to zkrátka patří. Ostatně zkušeností nejen z našich kluzišť, ale také z kanadsko – americké NHL, má více než dost.

Metropol 2008 č. 4

Ikona

18. února 2008 - Málokterá celebrita si uchová své soukromí v takové diskrétnosti jako modelka, moderátorka a herečka Iva Kubelková. Je to určitě proto, že se chová rezervovaně a ctí určité životní zásady, které se už v českém showbyznysu příliš nenosí. Přesto se po internetu šíří „zaručené“ zprávy o jejím životě. Nám se podařilo s Ivou krátce pohovořit o normálních běžných záležitostech a o chvílích, které rozděluje mezi Prahu a Lhotku nad Labem u Lovosic.

Metropol 2008 č. 3

Ikona

4. února 2008 - Přiznám se, že domlouvat si rozhovor s jedním z nejpopulárnějších českých rockerů bylo mnohem snazší, než jsem původně předpokládala. „Žádný problém. Klidně přijeďte. Zkouším každý den dopoledne U Hybernů Tři mušketýry a večer od šesti na Broadwayi Angeliku.“

MS_2009

Ikona

22. ledna 2008 - Mistrovství světa je pro nás velká šance nejen ukázat, že umíme úspěšně podobnou akci realizovat,
ale také získat pro lyžařský sport nové nadšence. Byla bych ráda, kdyby mistrovstvím světa žil nejen
Liberec, ale celá Česká republika. Máme důvod být na něj hrdí a naše hrdost by měla být vidět.

Metropol 2008 č. 2

Ikona

17. ledna 2008 - Protože Londýn jsem si zamilovala. Začala jsem tam občas létat kvůli focení a teď jsem se tam naučila ve volném čase relaxovat. Mezi Londýňany jsem si našla přátele, ale ne v české komunitě, Angličany. A ráda se tam vracím kvůli nim. Londýn je nádherný a Oxford nepopsatelný.

Metropol 2007 č. 1

Ikona

20. listopadu 2007 - Nová, v pořadí již třetí deska, s názvem Strip Twist Ivy Fruhlingové má za sebou křest a je právě v prodeji. Natočena byla ve Francii, kde má Iva druhý domov. Jednu píseň s názvem La Chanson de Pierre si společně s Ivou zazpíval známý herec Pierre Richard. Se zpěvačkou Ivou Fruhlingovou, která se narodila a dětství prožila v Litvínově, jsme v den křtu nové desky telefonovali. Nejprve jsme jí blahopřáli a poté nám odpověděla na několik otázek. Jaký je rozdíl mezi Vaší prvotinou a třetí deskou? Deska je veselejší a rytmičtější, než moje prvotina s názvem Litvínov. Je to především zásluha producenta, kterým byl Jerome Degey.

Strana výpisu

... 63