Brněnský - REGIONÁLNÍ NOVINY

7SEVEN

Brněnský

Moravský METROPOL č. 1/2011

Ikona

14. ledna 2011 - Bolek Polívka: Splnil se mi sen o koni i o divadle. Skvělý herec, zanícený koňák a farmář, klaun smutný i veselý, šestinásobný tatínek a milý společník, Bolek Polívka, si zahrál pohádkového dědečka v muzikálovém 3D fi lmu V Peřině.

Moravský METROPOL č. 17/2010

Ikona

10. prosince 2010 - Šaty jsou vždycky o dámě. Podle úspěšné módní návrhářky Beáty Rajské letí společenské šaty alá padesátá léta. Vypasované živůtky a bohaté, kolové trčící sukně. Nebo naopak glamour splývavé šaty s jemňounce tkanou pavučinkovou krajkou, aranžované jemné hedvábné šifony a především plizování.

Moravský METROPOL č. 16 - 2/2010

Ikona

27. listopadu 2010 - Mám své anděly strážnMám své anděly strážné. Zpěvačka Naďa Urbánková, kterou proslavil krásný hlas a velké brýle, v posledních letech radikálně změnila svůj život. Z víru velkoměsta se odstěhovala na venkov, na krásnou Vysočinu. Jak se teď má, co dělá a co nového chystá, na to se Metropol pětinásobné Zlaté slavice zeptal.

Moravský METROPOL č. 16/2010

Ikona

27. listopadu 2010 - Martina Formanová: Některé naše vtipy Američané vůbec nechápou. Narodila jste se v Brně a také zde nějaký čas pobývala. Co se Vám vybaví, když se řekne Brno? Máte zde ještě nějaké přátele? Všechno možný se mi vybaví - Jiráskova čtvrť, gymnázium na Křenové, kavárna Venuše, samozřejmě první lásky. S pár lidmi jsem stále v kontaktu, ať už z devítiletky nebo z gymplu. Ostatně, dnes je to díky internetu lehké; každý druhý je na Facebooku.

Moravský METROPOL č. 15/2010

Ikona

27. listopadu 2010 - Dobré ráno přátelé, je šest hodin! Monika Brindzáková a Honza Musil. Oba dva se pohybujete v médiích pěknou řádku let, můžete zavzpomínat na své začátky?
Monika: Já jsem začínala po mateřské dovolené jako moderátorka na soukromém rádiu ve stylu country. Byla tam tenkrát bezvadná parta a já na to období moc ráda vzpomínám.

Moravský METROPOL č. 14/2010

Ikona

27. listopadu 2010 - Roman Onderka: Brňák tělem i duší. Je reprezentativní typ muže. Působí noblesním dojmem. Nehraje si na Napoleona, ani na Masaryka, je zkrátka svůj. Pane primátore, jste ve vedení města Brna již několik let. Jste prvním mužem Brna a vstoupil jste tím pádem do historie města. Co byste si přál, aby se lidé o Vás třeba za 200 let dočetli?
Byl slušným člověkem, který držel slovo.

Moravský METROPOL č. 13/2010

Ikona

27. listopadu 2010 - Děti z dětských domovů mě obrovsky motivují. Cvičitelka aerobiku Hanka Kynychová (42) má letošní podzim opravdu nabitý. Nejen že stíhá denně předcvičovat, provozovat fi tness centrum a starat se o svou pětičlennou rodinu, ale kromě velkého sportovního turné taky chystá charitativní koncert pro děti z dětských domovů, kterým už třetí rok věnovala i celé léto.

Moravský METROPOL č. 12/2010

Ikona

27. listopadu 2010 - Míša Nosková: Na mateřskou jde manžel. Zpěvačka Michaela Nosková (27) prožila v Brně 21 let, ale nakonec ji uchvátila Praha, ve které se rozhodla žít a přivést každým dnem na svět svého prvního potomka. Už pár dní po porodu se ovšem chystá zpátky do práce a po šestinedělí dokonce nastupuje na mateřskou dovolenou její manžel, kterého si vzala před dvěma měsíci a se kterým plánuje dokonce dětí pět!

Moravský METROPOL č. 11/2010

Ikona

27. listopadu 2010 - Jsem hrdý Moravák a velmi pyšný otec. Bořek Slezáček (43) je muž mnoha profesí. Většina lidí ho zaregistrovala jako moderátora nebo zpěváka, ale málokdo už třeba ví, že je také vystudovaný ekonom, mluví několika světovými jazyky, pracuje mimo jiné i jako tiskový mluvčí a před rokem a půl se stal otcem syna Nikolaje. Toho by mimochodem také jednou rád viděl v hodně zajímavých profesích…

Moravský METROPOL č. 10/2010

Ikona

3. srpna 2010 - Jeho jméno je Jindřich Eliáš. Nikdo mu neřekne jinak než Jindra. Známý diskžokej roztáčí v Brně velkolepé kolo zábavy už pěknou řádku let. Nedávno oslavil kulaté výročí. Zavzpomínali jsme s ním. Své křestní jméno Jindřich jste zdědil po svých rodičích? To jméno jsem zdědil po otci mého otce, kterého jsem bohužel ani nepoznal. Byl Jindřich.
A Vaše netradiční povolání – diskžokej, to asi v občance hned tak každý nemá... No, v roce 1967 jsem se dostal do zahraničí, za Železnou oponu, do západního Německa.

Strana výpisu

1