Liberecký - REGIONÁLNÍ NOVINY

7SEVEN

Liberecký

Liberecký METROPOL č. 14/2010

Ikona

30. července 2010 - Tajemný hrad Houska Martinovi učaroval. Herec a zpěvák Martin France (41) pořádá 7. srpna se svojí agenturou Martin Production již dvanáctou „Noc s hvězdami“ na hradě Houska. A právě tahle akce je jeho srdeční záležitostí. Martine, jak vzpomínáte na úplně první ročník benefi čního koncertu na tomto pověstmi opředeném a tajemném hradě? Neskutečně to letí, my opravdu tuhle akci pořádáme už podvanácté a bezesporu je to můj nejdelší projekt.

Liberecký METROPOL č. 13/2010

Ikona

20. července 2010 - Klára Vytisková měla truhlu Na princezny. Mladá, talentovaná zpěvačka Klára Vytisková ze skupiny Toxique celé léto vystupuje na hudebních festivalech. Nedávno se navíc stala kmotrou projektu Korálky dětem.

Liberecký METROPOL č. 12/2010

Ikona

20. července 2010 - Herectví je podivný duševní striptýz. Studentka DAMU Nikol Kouklová hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě mladou sestřičku Báru, která si prošla těžkým obdobím, když přišla o svého přítele. Nikol, měla jste z role Báry, která vás katapultovala mezi známé tváře seriálu, radost? Málokdo ví, že jsem měla původně hrát rozporuplnou Kristýnu, která opustila
svoje dítě hned po narození

Liberecký METROPOL č. 11/2010

Ikona

11. června 2010 - Zdeňku Žádníkovou bavila VéKáVéčka. Zdeňka Žádníková se narodila ve znamení Štíra. Jejím velkým koníčkem je astrologie a sama o sobě říká, že je Štírka přesně podle příruček. Její „astrologickou biblí“ je kniha Sluneční znamení Lindy Goodmanové, která o ženách, narozených v tomto znamení říká, že jsou hrdé, naprosto sebevědomé a tajně litují, že se nenarodily jako muž.

Liberecký METROPOL č. 10/2010

Ikona

28. května 2010 - Miss Jitka Válková ráda vzpomíná na Ráj. „ Jednička“ přinesla dvacetileté Jitce Válkové z Třebíče, která má milé vzpomínky na oblast Turnova a Kozákova, prvenství v soutěži Česká Miss 2010 a vstupenku na Miss Universe.

Liberecký METROPOL č. 9/2010

Ikona

14. května 2010 - Krédo Pavla Ploce: Fair play v životě i politice. Když se Pavel Ploc stal v osmdesátých letech díky svým vynikajícím sportovním úspěchům ikonou českého sportu, jistě netušil, že jej smysl pro fair play, houževnatost, cílevědomost a pracovitost zcela přirozeně po letech posunou do politického života. Ale právě vlastnosti, které mu umožnily dominovat ve světě sportu, mu nyní umožňují obstát v nelehkém světě politiky.

Liberecký METROPOL č. 8/2010

Ikona

30. dubna 2010 - Václav Horáček věří, že TOP 09 bude mít silný hlas. S blížícími se volbami do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR se lidé víc zajímají o program jednotlivých politických stran. Uvědomují si, že jedině silné uskupení dokáže prosadit zásadní změny, které vyvedou zemi z krize, a to nejen pouze ekonomické.

Liberecký METROPOL č. 7/2010

Ikona

11. dubna 2010 - Eva Čerešňáková spoléhá sama na sebe. České vicemiss 2007 Evě Čerešňákové přinesl titul velkou životní zkušenost. Postupně se zbavila naivity mladé dívky a stala se odvážnější, soběstačnější a navíc aktivně pomáhá chudým dětem v Bangladéši.

Liberecký METROPOL č. 6/2010

Ikona

26. března 2010 - Aneta Vignerová se chystá na Miss Česko - Slovensko. Nejkrásnější žena roku 2009, dvaadvacetiletá Miss České republiky Aneta Vignerová, se už od svých patnácti let pohybuje na přehlídkových molech. Díky modelingu poznala mnoho zemí světa, ale
v současné době se chystá nejčastěji cestovat mezi Prahou a Havířovem, kde má rodinu.

Liberecký METROPOL č. 5/2010

Ikona

13. března 2010 - Chci dokázat, že umím být užitečný. Sociální demokrat Mgr. Ing. Michal Kraus, Ph.D.MSc.MBA kandiduje v květnových volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Na kandidátce za Liberecký kraj zaujímá třetí místo.

Liberecký METROPOL č. 4/2010

Ikona

26. února 2010 - Lenka Zahradnická si oblíbila Bedřichov. Herečka Lenka Zahradnická hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 sestřičku Alenku „Veverku“, která je krásná, hodná a zamilovaná. Je zamilovaná i v soukromí?

Strana výpisu

6