Liberecký - REGIONÁLNÍ NOVINY

7SEVEN

Liberecký

Liberecký METROPOL č. 3/2011

Ikona

11. února 2011 - Cítím se dobře v každém období, říká Simona Postlerová, která hraje Patricii v úspěšném seriálu Cesty domů. Simono, pojďme ještě k loňskému roku. Co vás pohladilo po duši? Dovolená s mým mužem. Strávili jsme spolu deset dní na Sicílii. Nepotkávali jsme tam skoro žádné turisty, ale jen domorodce. Koupali jsme se v moři, procházeli jsme uličky ve ěstech a jejich malebné vesničky.

Liberecký METROPOL č. 2/2011

Ikona

28. ledna 2011 - Nickyho rodina měla premiéru. V Kongresovém centru v Praze proběhla ve čtvrtek 20. ledna slavnostní světová premiéra dokumentárního fi lmu Nickyho rodina. Film přinesl další nezveřejněná fakta o příběhu sira Nicholase Wintona, svědectví a osudy nově objevených „Wintonových dětí“. Režisér Matěj Mináč vypráví…

Liberecký METROPOL č. 1/2011

Ikona

14. ledna 2011 - Martina Sáblíková: Zamilovat se má zakázáno. Dvě zlaté olympijské medaile ve Vancouveru vynesly Martině Sáblíkové očekávaný triumf v anketě Sportovec roku 2010. Žebříček českých sportovců suverénně ovládla již loni a v roce 2007. Rychlobruslení, donedávna u nás „sport nula“, přináší Martině slávu a také slušné živobytí. Kdo na tom má větší zásluhu, ona, nebo její trenér Petr Novák, který proměnil rychlobruslení ve zlatý důl českého sportu posledních let?

Liberecký METROPOL č. 23/2010

Ikona

10. prosince 2010 - Povýšila jsem na královny. Ať hraje Sabina Laurinová v kterémkoli fi lmu či pohádce, vždycky ho rozsvítí, a vždy je na co koukat, a je celkem jedno, zda jde o kladnou či zápornou roli. Letos dokončila natáčení pohádky Zdeňka Trošky Čertova nevěsta, kde měla profesní premiéru – zahrála si totiž úplně poprvé královnu.

Liberecký METROPOL č. 22/2010

Ikona

27. listopadu 2010 - Politika mě neláká. Proslulý kardiochirurg Jan Pirk má za sebou tisíce úspěšných operací srdce. O to své se vzorně stará. Sportuje od mládí. Nebýval vrcholovým sportovcem, a snad proto má stále chuť sportovat. V kategorii nad 60 roků patří k nejlepších běžcům republiky. Svou kondici nedávno opět potvrdil v tradičním závodě Velká Kunratická.

Liberecký METROPOL č. 21/2010

Ikona

12. listopadu 2010 - Láska je všechno. Rodačka z Liberce, herečka a zpěvačka Olga Lounová, poslední dobou nezahálí. V seriálu Vyprávěj hraje obětavou Martinku, nedávno vydala novou desku Rotující nebe a natočila fi lm od Mirjam Landy Dotkni se duhy. Ve fi lmu ztvárňujete jednu z hlavních rolí, dívku Lucii. Jaká vlastně je? Lucie je mladá holka, která si uvědomí, jak moc chce žít, až když potká závodníka rally Alexe (Daniel Landa). Seznámí se s ním za velmi nestandardních okolností.

Liberecký METROPOL č. 20/2010

Ikona

30. října 2010 - Star Dance je pro mě výzva. Monika Absolonová letos na podzim rozhodně nezahálí. Začala tančit v soutěži Star Dance, 9.listopadu bude mít koncert v Divadle Brodway a na světě je nové CD plné krásných muzikálových písniček.

Liberecký METROPOL č. 18/2010

Ikona

24. září 2010 - Neztratit sám sebe... Stanislav Eichler je od roku 2008 jedním z třinácti hejtmanů ČSSD. Na starosti má Liberecký kraj. V tomto obvodu se také v roce 2010 rozhodl utkat o enátorské křeslo. Jak se cítíte po hektických událostech posledních týdnů? Pokud se mě ptáte na povodně, na katastrofu, která udeřila na náš region, asi očekáváte velmi dramatickou odpověď.

Liberecký METROPOL č. 17/2010

Ikona

11. září 2010 - Ženy přinášejí do politiky tolik potřebný nadhled. Blíží se komunální volby a Martina Rosenbergová je kandidátkou ČSSD na primátorku Liberce. Jaké jsou její představy a cíle, se kterými předstupuje na politické kolbiště a zaslouží si Liberec ženu v čele města? Co vás přivedlo k rozhodnutí kandidovat na primátorku Liberce? Liberec je moje rodné město, domov mých rodičů i dětí. Je to město, které si zaslouží rozvíjet se, nebýt zatíženo dluhy a nemít nálepku jednoho z nejvíce zkorumpovaných měst v naší zemi.

Liberecký METROPOL č. 16/2010

Ikona

27. srpna 2010 - Chodím si inkognito. Naděžda Krupská byla ještě donedávna „dámou“ z kabaretu. Na benefi čním koncertě Noc s hvězdami na hradě Houska skvěle imitovala Halinu Pawlovskou a předvedla velký talent. V soutěži Česko Slovensko má Talent se uchází o přízeň poroty i diváků.

Liberecký METROPOL č. 15/2010

Ikona

13. srpna 2010 - Tereza Novotná je novou tváří Metropolu. Studentka ekonomického lycea, Tereza Novotná (19), dostala do vínku nejen inteligenci, ale i křehkou krásu. Vyhrála Miss Luxor Česká Lípa 2008. Stala se objevem Metropolu a její tvář bude zdobit billboardy po celé ČR. Terezo, vy nejste z Prahy. Proč jste se tady rozhodla žít? Pocházím z Nového Boru, kde mám
i rodinu a příbuzné. Od malička jsem se věnovala tanci, ale na malém městě přece jen nebylo tolik možností, jak se vypracovat.

Strana výpisu

5