Liberecký - REGIONÁLNÍ NOVINY

7SEVEN

Liberecký

Liberecký METROPOL č. 5/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Mgr. Lenka Kadlecová: Práce v politice má hluboký smysl. Jste nová tvář sociální demokracie v Libereckém kraji, atraktivní a úspěšná žena. Co vede člověka jako vy, aby se angažoval v politice?
Můj dědeček i můj otec, kteří mě oba hodně ovlivnili, byli sociální demokraté. Vštípili mi možná trochu staromódní zásadu: člověku nesmí být jedno, jak se mají lidé kolem něj.

Liberecký METROPOL č. 4/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Stanislav Eichler: Jsem ranní ptáče. Mgr. Stanislav Eichler má za sebou čtyři roky v roli hejtmana Libereckého kraje. Jaké to bylo období? Změnilo ho? Kam bude směřovat dál? Na to i další otázky odpověděl Metropolu.

Liberecký METROPOL č. 3/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Martina Rosenbergová: hci pomoci městu. Je teprve druhou ženou v historii, která stojí v čele Liberce. Ze všech primátorů za posledních dvacet let má přitom možná vůbec nejtěžší pozici. Vede město, které musí držet rozpočet na uzdě, v době, která je opakem hospodářského rozkvětu.

Liberecký METROPOL č. 2/2012

- Lucie Černíková: Svatbou se nic nemění. Sympatická herečka a zpěvačka Lucie Černíková alias Dorka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 chystá svatbu i roli v novém muzikálu. Právě jste pokřtila knihu Jiřího Štědroně Jak se dělá hvězda a zdá se, že si jste navzájem blízcí. Jaký máte vztah?

Liberecký METROPOL č. 1/2012

- Ondřej Ruml: Pán Bůh je na mě hodný. Milovník jazzu Ondřej Ruml, který ještě nedávno exceloval v Divadle Broadway v Hamletovi, začíná zkoušet další dva muzikály - Klíč králů a Kapka medu pro Verunku.

Liberecký METROPOL č. 9/2011

23. června 2011 - MVDr. David Nejedlo: Strach ze zvířat už dávno nemám. Přestože v dětství trpěl panickým strachem ze zvířat, dnes patří ředitel nejstarší zoologické zahrady v České republice MVDr. David Nejedlo k nejuznávanějším odborníkům v oboru chov divokých zvířat v péči lidí.

Liberecký METROPOL č. 8/2011

7. června 2011 - Miluše Bittnerová: Pomáháme obětem dopravních nehod. Představitelka sestřičky Elišky z Ordinace v Růžové zahradě Miluše Bittnerová je spoluzakladatelkou Nadačního fondu Pepina. Ten se mimo jiné podílí na dopravně výchovných akcích Libereckého kraje a pomáhá obětem dopravních nehod právě v tomto kraji.

Liberecký METROPOL č. 7/2011

25. května 2011 - Mirek Šimůnek: Jsem rebel a rád provokuji. Tvář herce a moderátora Mirka Šimůnka lze v současném showbysnysu sotva přehlédnout. Přestože mu mediální profi l, bez ohledu na jeho zahraniční i domácí úspěchy, vytváří především bulvární informace, věří, že bude mít dost pracovních příležitostí k vlídnější reputaci.

Liberecký METROPOL č. 6/2011

28. dubna 2011 - Balet určitě není mrtvý: Tanečnici a choreografku Alenu Peškovou mohli milovníci baletního umění obdivovat například v rolích Paminy z Kouzelné flétny, nebo jako krutou Lady Macbeth či romantickou a něžnou Margueritu v baletu Dáma s kaméliemi. Tato role ji v roce 2003 vynesla do širší nominace na cenu Thálie. Od září loňského roku plní poslání choreografky a šéfky baletu Divadla F. X. Šaldy v Liberci.

Liberecký METROPOL č. 5/2011

28. března 2011 - Leoš Heger: Politika je umění možného. Na hektické lednové a únorové dny letošního roku, kdy výpovědí hrozilo na 3 800 lékařů českých a moravských nemocnic, hned tak nezapomene ministr zdravotnictví ČR Leoš Heger, který poskytl Metropolu rozhovor.

Liberecký METROPOL č. 4/2011

Ikona

25. února 2011 - Vyjadřovat se tancem je nádherný pocit. Cestu za tancem si tvrdohlavě, i přes mírný nesouhlas rodičů, určila sama. Od čtyř let se věnovala moderní gymnastice, poté spojila cvičení i s baletní průpravou v plzeňském Divadle J. K. Tyla pod vedením Bohunky Mejcharové. Slavný muzikál Děti Ráje díky Petru Novotnému opatřila svou choreografi í.

Strana výpisu

4