Film - REGIONÁLNÍ NOVINY

7SEVEN

Film

Drama Tobruk postupuje do nejužšího výběru na nominace Evropských filmových cen

Ikona

8. září 2009 - ČESKÁ REPUBLIKA | Válečné drama Václava Marhoula Tobruk doporučila Evropská filmová akademie do nejužšího výběru na nominace Evropských filmových cen 2009. Informovala o tom Naďa Machková z produkční společnosti. Film je nyní mezi 48 snímky z 25 zemí, z nichž mnohé jsou dílem slavných a renomovaných režisérů.

V českých kinech vítězí již druhý týden film Hanebný pancharti

Ikona

8. září 2009 - PRAHA | Nejnavštěvovanějším titulem se o víkendu v českých kinech stal válečný film Hanebný pancharti od Quentina Tarantina. Informovala o tom v úterý Unie filmových distributorů. Tarantinův snímek o skupině vězňů vycvičených v likvidátory německých nacistů si během víkendu nenechalo ujít 22 892 diváků a jeho tržby tak dosáhly 3 004 733 korun.

Pierre Brice: Ve Francii Vinnetoua nikdo nezná

Ikona

6. září 2009 - MLADÁ BOLESLAV | Na Festival evropských filmových úsměvů v Mladé Boleslavi v neděli zavítal francouzský herec Pierre Bierce, který se proslavil rolí Vinnetoua. Na tiskové konferenci si postesknul, že legendárního indiánského náčelníka v jeho rodné Francii nikdo nezná.

Filmovou událostí léta je podle diváků komedie Pařba ve Vegas

Ikona

2. září 2009 - LOS ANGELES | V anketě amerického serveru Moviefone si nejlépe vedla komedie Pařba ve Vegas. Podle středečních výsledků byl tento snímek pro diváky nejpříjemnějším překvapením letní nabídky kin. Více než třetina dotázaných diváků v případě Pařby ve Vegas rozhodla, že rozhodně nelituje investice do vstupenek.

Česká kina ovládli Hanebný pancharti, thriller Hodinu nevíš... diváky nenalákal

Ikona

1. září 2009 - PRAHA | Nejnavštěvovanějším titulem se o víkendu v českých kinech stal válečný film Hanebný pancharti od Quentina Tarantina, český thriller Hodinu nevíš... u diváku zcela propadnul. Informaci v úterý uvedla Unie filmových distributorů. Tarantinův snímek o skupině vězňů vycvičených v likvidátory německých nacistů si nenechalo ujít 29 628 diváků.

Sylvester Stallone se připravuje na pátý díl Ramba

Ikona

31. srpna 2009 - LOS ANGELES Hollywoodský herec Sylvester Stallone si již popáté zopakuje svou slavnou roli v chystaném celovečerním snímku Rambo. Informoval o tom v pondělí server Variety. Sylvester Stallone bude nejenom hlavní hereckou hvězdou v připravovaném projektu, ale ujme se také režie.

V českých kinech bodoval animovaný film Vzhůru do oblak

Ikona

25. srpna 2009 - PRAHA | Nejnavštěvovanějším filmem se o uplynulém víkendu v českých kinech stal animovaný snímek Vzhůru do oblak z produkce amerického studia Pixar. Informaci v úterý uvedla Unie filmových distributorů. Animovaný příběh o staříkovi, který se na sklonku života vydá do Jižní Ameriky splnit si svůj velký sen, o víkendu zhlédlo 34 520 tisíc diváků.

Americká kina ovládl film Hanebný pancharti od Quentina Tarantina

Ikona

23. srpna 2009 - LOS ANGELES | Kultovní režisér Quentin Tarantino zabodoval se svým nejnovějším válečným snímkem Hanebný pancharti v amerických kinech a stal se v pátek nejnavštěvovanějším filmem. Informoval o tom server Variety. Tarantinovo dílo utržilo 14,3 milionu dolarů a stalo se režisérovým nejvýdělečnějším filmem v americké distribuci v den premiéry.

Českým kinům vévodí film Doba ledová 3

18. srpna 2009 - PRAHA | Nejnavštěvovanějším snímkem v českých kinech je aktuálně animovaná komedie Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, kterou o víkendu zhlédlo 25 750 diváků. Informovala o tom Unie filmových distributorů. Třetí díl animované série se drží již sedm týdnů v domácí distribuci a během uplynulého týdne se vyšplhal do čela žebříčku nejnavštěvovanějších snímků.

Herečka Megan Fox se stane novou tváří značky Armani

Ikona

10. srpna 2009 - LOS ANGELES | Americká herečka a modelka Megan Foxová se stane novou tváří módní značky Armani a reklamní kampaně na spodní prádlo Emporio Armani nahradí zpěvačku Victorii Beckhamovou. Informaci zveřejnil v pondělí server Aceshowbiz.com.

Akční film G.I. Joe bodoval v amerických kinech

Ikona

9. srpna 2009 - LOS ANGELES | Nejúspěšnějším titulem se v americké distribuci stal akční film G. I. Joe, který v pátek utržil 22,3 milionu dolarů. Informaci v neděli uvedl americký server Variety. Snímek G. I. Joe byl v pátek nasazen do více než čtyř tisíc amerických kin a studiu Paramount zajistil rekordní zisky. Jeho tržby ve výši 22,3 milionu dolarů představují nejlepší výsledek pro srpnové uvedení filmu, který není pokračováním žádné série.

Strana výpisu

... 83 ...