Film - REGIONÁLNÍ NOVINY

Film

Rapl se představil divákům v Ústí nad Labem

foto archiv

- Ústí nad Labem | V Ústí nad Labem se odehrává pokračování třináctidílného seriálu Rapl 2. V kině Hraničář tak tento týden proběhla beseda s tvůrci filmu - režisérem Janem Pachlem a kreativním producentem Josefem Vieweghem.

Rapl se vrací do Ústí

foto archiv

- Ústí nad Labem | Seriál Rapl 2 se opět vrací do Ústí nad Labem, kde filmaři při natáčení pokračování divácky oblíbeného seriálu strávili celkem 45 dní, aby poděkoval všem zúčastněným za spolupráci, zejména složkám Integrovaného záchranného systému Ústeckého kraje, městu Ústí nad Labem, a dalším subjektům. Poslední klapka padla v září a na premiéru se diváci mohou těšit v lednu 2019.

Zlatý podraz je v kinech

foto archiv

- Praha | Premiéra českého filmu Zlatý podraz se uskutečnila 25. října v Praze. Příběh o vášnivé lásce, basketbalu a životě ve stínu politiky.

Blíží se poslední klapka seriálu ČT Rapl 2

foto archiv

- Ústí nad Labem | Natáčení divácky úspěšného seriálu Rapl 2 se blíží ke konci. V seriálu se objeví známá parta vyšetřovatelů v čele s majorem Kunešem, náčelníkem Rohanem, Lupínkem, Máchou i Slepičkovou. K nim postupně budou přibývat postavy další. V Ústeckém kraji a především pak v samotném městě Ústí nad Labem se natáčela víc jak jedna třetina. Filmaři zde strávili 45 dní.

Úsměvy smutných mužů čeká předpremiéra

foto archiv

- Ústí nad Labem | Tragikomedie Úsměvy smutných mužů, která byla natáčena v Ústí a Ústeckém kraji, čeká zítra, v úterý 10. července, předpremiéra.

I z těžkého života, se dá udělat ještě těžší...

foto archiv

- Film s Martinem Dejdarem a Jiřím Lábusem v hlavních rolích vypráví o vztahu mentálně postiženého strýce (J. Lábus) se svým synovcem /M. Dejdar/, které osud svede v jedné chvíli dohromady, aby postupně mezi nimi vzniklo pouto, které je prezentací síly a "moci" přátelství.

Crazy komedie o tom, co se stane, když banda zaměstnanců jedné banky vyrazí na teambuilding

foto archiv

- Je pátek dopoledne. Zaměstnanci banky z jednoho okresního města vyráží na tři dny do hor, na tolik moderní teambuilding.

Harvey Keitel potvrdil svou účast ve filmu Nabarvené ptáče. Stane se již třetí hvězdou, kterou Marhoul získal

zdroj: 2media.cz

- Praha | Svou účast na natáčení definitivně svým podpisem na smlouvě stvrdil americký herec Harvey Keitel, jehož možné angažmá bylo zmiňováno již od ohlášení samotného startu natáčení. Ve filmu Nabarvené ptáče...

Historické náměstí obsadí filmaři

zdroj: Tiskový úsek Magistrátu města

- Pardubice | Filmaři, připravující film o posledních měsících života Jana Palacha, natočí několik scén do svého celovečerního filmu také v Pardubicích. Jako kulisa poslouží Pernštýnské náměstí, které se změní v

Josef Trojan si zahraje hlavní roli v novém českém filmu Děti samotářů

zdroj: 2media.cz

- Praha | Talentovaný mladý herec Josef Trojan se představí v hlavní roli připravovaného českého filmu Olgy Dabrowské Děti samotářů. Film není pokračováním kultovního snímku z roku 2000 Samotáři, nicméně na...

Václav Marhoul dokončil druhou fázi natáčení filmu Nabarvené ptáče

zdroj: Jakub Čech

- Praha | Skončila druhá z celkového počtu sedmi etap natáčení adaptace světového bestselleru Jerzy Kosińského Nabarvené ptáče v režii Václava Marhoula. V první polovině června štáb pracoval nejdříve na...

Strana výpisu

2 ...

 

Anketa

Souhlasíte s vládou navrženou důchodovou reformou?

Ano

55.2%

 

Ne

13.8%

 

Je mi to jedno

15.5%

 

Nemám k tomu dost informací

15.5%