O vládě jednejme s ČSSD a ne s VV, žádá místopředseda ODS - Politika - REGIONÁLNÍ NOVINY

Politika

O vládě jednejme s ČSSD a ne s VV, žádá místopředseda ODS

15. dubna 2011, 08.25 | PRAHA | Místopředseda ODS Pavel Blažek v rozhovoru pro páteční Právo uvedl, že o vládě by měly jednat jen tři strany: ODS, TOP 09 a ČSSD. Podle něj pro ODS bude mít velmi zkázonosné následky, pokud bude nadále umožňovat strukturám typu strany Věci veřejné, udržet se na vládní úrovni.

 

Výkonná rada ODS a případně její poslanecký klub strany budou muset podle Blažka v pondělí hlasovat o budoucím nasměrování strany.

"Myslím, že nastala doba, kdy demokratické strany, které jsou podle mého nejhlubšího přesvědčení ve Sněmovně pouze tři – ODS, TOP 09 a ČSSD –, musí komunikovat o vzniklé situaci. A jsem přesvědčen, že je povinností představitelů těchto tří stran hledat řešení z politické krize, které jsme svědky," uvedl Blažek.

"Petr Nečas (ODS) má na stole skutečně ještě jiné varianty než setrvávání v dosavadním koaličním projektu. A to takové varianty, aby zůstal premiérem a aby ODS i TOP 09 splnily značnou část svého programu, se kterým šly do voleb," dodal v deníku Právo Blažek.

Tématické zařazení:

 » Politika  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

ORLEN Jobs