Premiér Nečas: S prací Alexandra Vondry jako ministra je ODS spokojená - Politika - REGIONÁLNÍ NOVINY

Politika

Premiér Nečas: S prací Alexandra Vondry jako ministra je ODS spokojená

28. března 2011, 18.26 | PRAHA | Během jednání výkonné rady ODS nezazněla žádná výzva k rezignaci Alexandra Vondry na post ministra obrany, ODS je s ním spokojena a svou práci ministra dělá dobře. V pondělí to uvedl český premiér a předseda Občanské demokratické strany Petr Nečas.

 

"Za celé jednání (výkonné rady ODS) nezazněla žádná výzva či pobídka k rezignaci Alexandra Vondry. S jeho prací jsme spokojeni, svou práci ministra dělá dobře," uvedl v pondělí Petr Nečas.

Kauza ProMoPro je podle něj věcí z minulosti, která Vondru dostihla. "Převzal za ni politickou odpovědnost a já jsem přesvědčen, že se nedopustil žádného protiprávního jednání," postavil se za ministra obrany premiér.

"Výkonná rada ODS odmítá jakékoliv pokusy jiných politických subjektů zasahovat do vnitřních věcí ODS," přečetl následně předseda občanských demokratů jedno z usnesení výkonné rady a dodal, že nikdo nesmí politicky zasahovat do probíhajícího vyšetřování.

Tématické zařazení:

 » Politika  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

ORLEN Jobs