ODS jde po Bártovi. Sledoval její lidi? - Politika - REGIONÁLNÍ NOVINY

Politika

ODS jde po Bártovi. Sledoval její lidi?

Ikona

14. ledna 2011, 09.24 | PRAHA | Nové důkazy oživily čtyři měsíce starou aféru sledování politiků ODS na Praze 11. Ministr Věcí veřejných odmítá, že by za ním stála ABL, píší páteční Lidové noviny (LN). Před čtyřmi měsíci dal ministr dopravy a faktický šéf Věcí veřejných Vít Bárta premiéru Petru Nečasovi čestné slovo. Dušoval se, že detektivní agentura ABL, kterou donedávna vlastnil, nemá nic společného se sledováním politiků ODS na Praze 11. Teď mají ale občanští demokraté v čele s Nečasem další důvod Bártovi nevěřit.

 

Zatímco však tlačí na Bártu, aby celou věc objasnil, ministr dopravy mlčí. "Trvám na svém rozhodnutí již se blíže nevyjadřovat k celé kauze Prahy 11 a budu čekat na výsledky soudního sporu, tak na výsledky šetení kompetentních orgánů policie," uvedl včera Bárta, informují LN.

Tématické zařazení:

 » Politika  

 

 

 

ORLEN Jobs