Jiří Paroubek podává trestní oznámení na ministra dopravy Bártu - Politika - REGIONÁLNÍ NOVINY

Politika

Jiří Paroubek podává trestní oznámení na ministra dopravy Bártu

Ikona

11. ledna 2011, 17.14 | PRAHA | Jiří Paroubek (ČSSD) podal trestní oznámení na ministra dopravy Víta Bártu (VV) pro trestný čin pomluvy za jeho výroky o propojení ústecké ČSSD a Ředitelství silnic a dálnic. Paroubek to řekl na úterní tiskové konferenci. "Pan ministr útočí proti kmotrovi mé dcery Petru Bendovi. Útočí nechutně, nevybíravě a bez důkazů," řekl Paroubek. Bárta by podle jeho názoru měl co nejdříve předložit důkazy svých tvrzení.

 

"Pokud vím, nic takového zatím ministr Bárta neučinil," řekl Paroubek. "Nevím, jestli toto má být onen vzor nové a transparentní politiky," dodal expředseda ČSSD.

"Navíc pokud zjistil tyto nedostatky, měl ihned přistoupit ke krokům. Měl podat trestní oznámení nebo přistoupit k personálním změnám. Nic takového však neudělal," dodal Paroubek.

Expremiér se také opřel do hospodaření ABL. "Firma ABL za dvanáct let své existence vytvořila zisk 20,8 milionu korun. Pan Bárta by měl veřejnosti vysvětlit, jak to koresponduje s jeho majetkovými poměry. Pokud ovšem jeho luxusní Maseratti není služebním vozem ABL," dodal Paroubek.

Tématické zařazení:

 » Politika  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

ORLEN Jobs