Paroubek se možná vrátí, současné vedení ČSSD se mu nelíbí - Politika - REGIONÁLNÍ NOVINY

Politika

Paroubek se možná vrátí, současné vedení ČSSD se mu nelíbí

Ikona

7. prosince 2010, 09.55 | PRAHA | Bývalý předseda ČSSD Jiří Paroubek nevyloučil, že se v budoucnu pokusí vrátit do vysoké politiky. V rozhovoru pro úterní MF Dnes také kritizoval současné vedení sociálních demokratů i oba kandidáty na předsedu – Michala Haška a Bohuslava Sobotku. Jiří Paroubek v rozhovoru naznačil, že existuje možnost jeho návratu do vedení ČSSD. "Já v tuto chvíli neuvažuji o návratu, uvidíme za nějakou dobu. Nemyslím si, že do budoucna je nějaká moje politická dráha vyloučená," řekl doslova.

 

V rozhovoru Paroubek také zkritizoval většinu lidí, se kterými dlouhodobě spolupracoval. Obvinil je z neloajality, diletantismu a nedostatku kvalifikace. V této souvislosti také zmínil, že jsou mu mnohé dlužni: "Jaroslav Tvrdík, Martin Vlasta, Jan Birke, Valtr Komárek a celá řada dalších. Beze mne nebyli nic. A nebudou. Možná. Žádnou zvláštní kvalifikaci nemají, pokud by měli něco tvořit."

Paroubkovi se nelíbí ani vize budoucího směřování ČSSD, kterou představili kandidáti na předsedu strany. "Řeknu otevřeně, že jeden dokument je tak za tři, druhý za čtyři," řekl deníku. V současné chvíli by tak nevyjádřil podporu žádnému z kandidátů, strana podle Paroubka celkově postrádá silné politiky. Oběma kandidátům na budoucího předsedu prý chybí nadhled, schopnost přejímat myšlenky a hledat analogie. "Doufám, že na sobě budou pracovat, v poslední době jsem neměl dojem, že by pracovali," pokračoval ve výtkách Paroubek.

Tématické zařazení:

 » Politika  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

ORLEN Jobs