Nečas by měl Johna konečně odvolat, soudí Tejc - Politika - REGIONÁLNÍ NOVINY

Politika

Nečas by měl Johna konečně odvolat, soudí Tejc

Ikona

22. října 2010, 17.48 | PRAHA | Premiér Petr Nečas (ODS) by měl konečně odvolat ministra vnitra Radka Johna (VV), je přesvědčen stínový ministr vnitra za ČSSD Jeroným Tejc. Připomněl, že Johnova neschopnost je již tak očividná, že ho kritizují nejen členové koalice, ale také jeho vlastní spolustraníci. ČSSD je podle Tejce znepokojena vyjádřením Petra Nečase, který médiím sdělil, že John šel na svůj úřad s naivními novinářskými představami, a naznačil, že svěřenou agendu nezvládá.

 

Tejc přitom nechápe, proč Nečas Johna vůbec jmenoval.

Vyzývá ho, aby se choval zodpovědně a na ministerstvu zjednal pořádek. "Premiér Petr Nečas by se měl konečně zachovat jako skutečně odpovědný předseda vlády a na jednom z klíčových ministerských postů udělat pořádek tak, aby nebyla dále ohrožována bezpečnost nás všech," řekl.

"Premiér by měl sebrat odvahu a ministra Radka Johna, kterému už nevěří i někteří členové strany Věci veřejné, konečně odvolat," uzavřel poslanec.

Tématické zařazení:

 » Politika  

 

 

 

ORLEN Jobs