Vláda u lidí s vysvětlováním reforem propadla, ukazuje průzkum - Politika - REGIONÁLNÍ NOVINY

Politika

Vláda u lidí s vysvětlováním reforem propadla, ukazuje průzkum

PRAHA | Minimálně polovina obyvatel Česka není spokojena s tím, jak vláda vysvětluje své reformy, vyplývá to z průzkumu společnosti STEM, zveřejněného v pátek. Dotazovaní ohodnotili snahu vlády ve všech oblastech známkami 4 a 5, ukázal.

 

Vláda podle občanů relativně nejlépe zvládá zdůvodnění nezbytnosti reforem. Průměrná známka v tomto případě je 3,64. O něco hůře Češi hodnotí srozumitelnost informací o reformách - známka 3,83. Ještě kritičtěji
veřejnost vnímá koncepčnost opatření a provázanost reformních kroků - průměrná známka 3,93. Otevřenost komunikace o dopadech reforem pak dostala hodnocení 3,95.

Lepšími známkami nehodnotí kabinet ani jeho příznivci, sympatizanti ODS a TOP 09 hodnotí vládu v průměru trojkou či "horší trojkou", stoupenci ČSSD a KSČM dávají jasnou čtyřku.

STEM provedl průzkum ve dnech 18. až 29. dubna, na otázky odpovídal soubor 1084 lidí.

Tématické zařazení:

 » Politika  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

ORLEN Jobs