Odposlechy Béma s Janouškem projedná vedení pražské ODS - Politika - REGIONÁLNÍ NOVINY

Politika

Odposlechy Béma s Janouškem projedná vedení pražské ODS

PRAHA | Zveřejněnými odposlechy komunikace mezi poslancem a bývalým primátorem Pavlem Bémem (ODS) a lobbistou Romanem Janouškem se v pondělí bude zabývat grémium pražských občanských demokratů. Setkání potvrdil primátor Bohuslav Svoboda (ODS).

 

"Grémium se bude věnovat kauze zveřejněných odposlechů Pavla Béma," uvedl Svoboda, který ODS v Praze vede. "Určitě to bude jeden z bodů jednání grémia. Situací se budeme velmi vážně zabývat," přitakal místopředseda pražské ODS Tomáš Portlík.

Do kauzy se plánuje vložit i premiér Petr Nečas (ODS). "Určitě s ním budu mít velmi vážný rozhovor," prohlásil už ve čtvrtek předseda vlády na Bémovu adresu. Dodal ale, že politik už nevede ani pražský magistrát, ani ODS v Praze. Na druhou stranu ale Bém stále zastupuje zájmy občanských demokratů ve sněmovně.

Obsah odposlechů mezi Bémem a Janouškem už třetím dnem zveřejňuje deník Mladá fronta Dnes. Politik s lobbistou byli podle nich v blízkém kontaktu v roce 2007.

Tématické zařazení:

 » Politika  

 

 

 

ORLEN Jobs