Zaorálek: Při hlasování o nedůvěře vládě by neměl chybět prezident Klaus, je to jeho vláda - Politika - REGIONÁLNÍ NOVINY

Politika

Zaorálek: Při hlasování o nedůvěře vládě by neměl chybět prezident Klaus, je to jeho vláda

PRAHA | Na úterní mimořádné schůzi Poslanecké sněmovny k hlasování o vyslovení nedůvěry vládě by neměl chybět prezident Václav Klaus, je to jeho vláda, která by bez něj již neexistovala. Na tiskové konferenci po jednání poslaneckého klubu ČSSD to řekl místopředseda sněmovny Lubomír Zaorálek.

 

"Na tomto jednání bude chybět někdo, kdo by tam rozhodně měl být. A to je prezident republiky. Já jsem přesvědčen, že to je jeho vláda, ta vláda by bez něj nebyla, on de facto stojí v čele této vlády," prohlásil Zaorálek.

Ten zároveň připomněl momenty, kdy se Klaus za vládu postavil, mimo jiné schůzku hlavy státu s kabinetem na Pražském hradě.

"Velice by se mi líbilo, kdyby si prezident udělal čas a večer sešel do podhradí. Nepamatuji se, kdy naposledy byl v parlamentu," dodal místopředseda sněmovny.

Tématické zařazení:

 » Politika  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

ORLEN Jobs