Vít Bárta požádá imunitní výbor o své vydání k trestnímu stíhání - Politika - REGIONÁLNÍ NOVINY

Politika

Vít Bárta požádá imunitní výbor o své vydání k trestnímu stíhání

PRAHA | Vít Bárta (VV) požádá sněmovní imunitní výbor o své vydání k trestnímu stíhání. Jedině soudní proces může ukázat to, co je lež a co je pravda, řekl v úterý na tiskové konferenci exministr dopravy a šéf poslaneckého klubu Věcí veřejných. Bárta je přesvědčený o tom, že pouze soudní proces dokáže očistit jeho jméno.

 

Přesto je nespokojený s tím, jak policejní žádost o jeho vydání vypadá. Neobsahuje podle něj důležitá svědectví, celou žádost dokonce označil za tendenční.

"V té žádosti chybí vyjádření základních aktérů těch dramatických událostí. Chybí výpověď pana Tluchoře, chybí svědectví Karolíny Peake i ministra Dobeše," uvedl příklady na tiskové konferenci Bárta.

Kvůli výtkám, které Bárta k vyšetřování má, proto podal podnět pro prošetření celého vyšetřování k pražskému státnímu zastupitelství.

Tématické zařazení:

 » Politika  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

ORLEN Jobs