Pavel Dobeš: Výzvu na šéfa dopravy přijímám s velkým respektem - Politika - REGIONÁLNÍ NOVINY

Politika

Pavel Dobeš: Výzvu na šéfa dopravy přijímám s velkým respektem

1. července 2011, 09.26 | PRAHA | Manažer strany Věci veřejné (VV) Pavel Dobeš podle svých slov detailně zvážil nabídku na post ministra dopravy a konzultoval ji s rodinou. Nabídky si velmi váží, sdělil v pátek tiskový odbor VV.

 

"Na základě událostí posledních dnů a mnoha dotazů novinářů bych chtěl veřejnost informovat, že po jednání koaličních představitelů na úrovni K9, předsednictva VV, osobního jednání s premiérem Petrem Nečasem jsem obdržel nabídku vést ministerstvo dopravy. Tuto nabídku jsem detailně zvážil po rozhovoru s mojí rodinou," uvádí ve svém tiskovém prohlášení Dobeš.

Nominace považuje i za příležitost, jak zúročit zkušenosti z vyjednávání o získání agentury Galileo do České republiky a působení v dozorčí radě Českého Aeroholdingu.

"Výzvu přijímám s hlubokým respektem, zároveň pevně věřím v těsnou spolupráci s členskou základnou VV, poslaneckým klubem a předsednictvem Věcí veřejných, tak abych byl schopen zrealizovat program VV stejně jako splnit očekávání a přání občanů České republiky," doplnil na závěr.

Prezident Václav Klaus by měl v pátek ráno v 9.00 jmenovat na Pražském hradě Pavla Dobeše do funkce ministra dopravy a Karolína Peake (VV) by se měla stát předsedkyní Legislativní rady vlády.

Tématické zařazení:

 » Politika  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

ORLEN Jobs