Archiv novin - REGIONÁLNÍ NOVINY

7SEVEN

Archiv novin

Severomoravský METROPOL č. 8

Ikona

25. června 2009 - Z titulní strany:
Petr Bende: Ostrava nabízí mnoho inspirativních míst. Hudební a životní cesty bývají nevyzpytatelné. U Petra Bendeho se obě tyto trasy propojily s Ostravou. Zde tento muzikant, který na sebe upozornil stříbrným místem v pěvecké soutěži Česko hledá SuperStar 2005, našel jednak optimální rodinné zázemí a také ideální podmínky pro skládání nových písní. Třetí studiové album z autorské dílny Petra Bendeho by se mělo objevit ještě letos.

Jihomoravský METROPOL č. 8

Ikona

25. června 2009 - Z titulní strany:
Beáta Bočková: Nerada plánuji dopředu. Beáta Bočková, finalistka České Miss a vítězka Miss Brno, je 23 letá, 173 cm vysoká atraktivní slečna. Pochází z Nového Jičína a momentálně studuje v Brně obor finanční podnikání na Masarykově univerzitě. Ráda čte, cestuje a sportuje.

Pražský METROPOL č. 8

Ikona

22. června 2009 - Z titulní strany:
Filmové premiéry přepisu jednoho z bestsellerů nejoblíbenějšího českého spisovatele Michala Viewegha Případ nevěrné Kláry, která se konala 11. června v Praze, se zúčastnila také modelka a herečka Pavlína Němcová. Ta si v koprodukčním italsko-českém fi lmu režiséra Roberta Faenza zahrála vedle charismatického skotského herce Iaina Glena roli manželky soukromého detektiva Denise.

Západočeský METROPOL č. 12

Ikona

22. června 2009 - Z titulní strany:
Karel Gott, nejvýznamnější český zpěvák, král české pop music, jehož jméno desítky let zdobí přívlastek Zlatý hlas z Prahy. Jedna z největších legend české hudební scény celé historie. jediným naším zpěvákem, který se výrazně prosadil i v zahraničí. Jeho popularita zasáhla všechny generace a trvá dodnes.

Liberecký METROPOL č. 11

Ikona

18. června 2009 - Z titulní strany:
Petra Bubáková zabojuje o Miss: Nedávno třiadvacetiletá Petra Bubáková z Turnova (narozena 3. 5. 1986) skočila rovnýma nohama do světa modelingu, když se v konkurenci 220 dívek prosadila mezi deset fi nalistek 5. ročníku Miss zlatého moku 2009. Na něm bude hájit barvy Pivovaru Svijany, ve kterém pracuje coby asistentka.

Ústecký METROPOL č. 11

Ikona

18. června 2009 - Z titulní strany:
První žena univerzity Iva Ritschelová: Před dvěma roky se ujala vlády na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem (UJEP) historicky poprvé žena. Akademický senát měl šťastnou ruku, když dal důvěru doc. Ing. Ivě Ritschelové, CSc. má sedm fakult a jeden ústav, které nabízejí uchazečům 55 studijních programů a 173 oborů, téměř 11 tisíc studentů a na 900 pracovníků.

Severomoravský METROPOL č. 7

Ikona

9. června 2009 - Z titulní strany:
Monika Žídková: Šoubyznys je jen pozlátko. Monika Žídková si vyzkoušela, jaké to je, když jí takřka celý svět leží u nohou. A přestože by titul Miss Europe 1995 jistě nevyměnila, moc dobře si uvědomuje, že jsou na světě mnohem důležitější věci než pózování se třpytivou korunkou krásy na hlavě.

Jihomoravský METROPOL č. 7

Ikona

9. června 2009 - Z titulní strany:
Doc. MUDr. Jan Válka: Žádný skalpel nezachrání narušený vztah. Doc. MUDr. Jan Válka, mezinárodně uznávaný specialista v oboru korektivních operací nosu, je jedním ze zakladatelů cévní mikrochirurgie v Československu.

Západočeský METROPOL č. 11

Ikona

8. června 2009 - Z titulní strany:
Mateřství si užívám, říká Sára Saudková. Fotografka Sára Saudková (42) stejně jako většina žen v rodě slavného fotografa neotálí s plozením potomků. Na nedávné výstavě svých fotografi í v Plzni dokonce přiznala, že další děti pro ni nejsou problém.

Pražský METROPOL č. 7

Ikona

8. června 2009 - Z titulní strany:
Známá česká herečka, která začínala ve třinácti letech účinkováním ve fi lmech a v televizních inscenacích
a po studiích na pražské DAMU v Činoherním klubu v Praze, či také v Ústí nad Labem a znáte ji především
jako princeznu Jasněnku, je ve svých jedenačtyřiceti letech maminkou. Po třináctiletém vztahu s Jiřím
Pomeje našla nového partnera a chuť do života. Do čtvrtého měsíce těhotenství jste ji mohli vidět v Divadle
Kalich v muzikálech Jack Rozparovač a Tajemství.

Liberecký METROPOL č. 10.

Ikona

4. června 2009 - Z titulní strany:
Olgu Lounovou Patricie poučila. Herečka, zpěvačka a moderátorka Olga Lounová se dostala do povědomí diváků a posluchačů hlavní
rolí v seriálu Ošklivka Katka, kde se stala Patricií Výtiskovou, a rolí Nymfy v muzikálu Karla Svobody Dracula. Žije v Praze a občas také v rodné Osečné v Podještědí.

Strana výpisu

... 54 ...