REGIONÁLNÍ NOVINY

7SEVEN

Jak nakoupit v zahraničí dárky online levněji, krok za krokem…

EuroPlatby

Www:

https://www.europlatba.cz/

30. listopadu 2023 - Opět po roce přichází advent a každý z nás se potýká se zdražováním. Mnoho lidí už si však našlo cestu, jak ušetřit nemalé částky, a to nákupem dárků v zahraničí. Výhodně můžete takto nakoupit například elektrospotřebiče, kuchyňské sestavy, nábytek, pleny, kočárky, herní konzole. Levnější jsou v zahraničí dokonce i výrobky od českých firem, což se zdá až neuvěřitelné vzhledem k dodatečným nákladům na dopravu. Je to ale dáno vyšší konkurencí na větším polském nebo německém trhu. Obchodník se totiž musí více než u nás snažit svého zákazníka přilákat a jde tedy s cenou dolů. Ne každý však má tu možnost odjet nakoupit za hranice a tak se nyní podíváme na to, jak si můžete nakoupit v zahraničí on-line krok za krokem.

Korunovační klenoty zhlédlo téměř pět tisíc lidí

Korunovační klenoty zhlédlo téměř pět tisíc lidí

30. listopadu 2023 - Litoměřice - Téměř pět tisíc dětí a dospělých, včetně zhruba šesti desítek škol - taková byla návštěvnost unikátní putovní výstavy nazvané „České korunovační klenoty na dosah“.

Školáky letos na třech kluzištích poprvé učí bruslit profíci

Školáky letos na třech kluzištích poprvé učí bruslit profíci

30. listopadu 2023 - Praha 8 - V pátek 1.12. se na Osmičce veřejnosti otevře třetí a zároveň největší kluziště, a to na Ládví. Na prvních dvou se už týden bruslí. V Městské části Praha 8 jde už o osmou „ledovou“ sezónu na mobilních kluzištích.

ROK VDOVY se točí v Lounech, Bílině i Ústí nad Labem

ROK VDOVY se točí v Lounech, Bílině i Ústí nad Labem

30. listopadu 2023 - Ústecký kraj - V Ústeckém kraji pokračuje natáčení celovečerní hrané prvotiny režisérky Veroniky Liškové ROK VDOVY podle scénáře Eugena Lišky. Celkem v regionu proběhne šest natáčecích dní. Film vzniká s podporou Filmové kanceláře Ústeckého kraje.

Koncert finalistů soutěže Karlovarský hlas

Koncert finalistů soutěže Karlovarský hlas

30. listopadu 2023 - Karlovy Vary - Soutěž pro mladé zpěváky a zpěvačky Karlovarský hlas bude již brzy znát své vítěze. Osm finalistů, kteří vzešli z výběrového kola, poměří své síly v sobotu 9. prosince od 19 hodin v Malém sále Lázeňského hotelu Thermal. Večer plný hudby a nezapomenutelných okamžiků je veřejně přístupný.Karlovy Vary - Soutěž pro mladé zpěváky a zpěvačky Karlovarský hlas bude již brzy znát své vítěze. Osm finalistů, kteří vzešli z výběrového kola, poměří své síly v sobotu 9. prosince od 19 hodin v Malém sále Lázeňského hotelu Thermal. Večer plný hudby a nezapomenutelných okamžiků je veřejně přístupný.Karlovy Vary - Soutěž pro mladé zpěváky a zpěvačky Karlovarský hlas bude již brzy znát své vítěze. Osm finalistů, kteří vzešli z výběrového kola, poměří své síly v sobotu 9. prosince od 19 hodin v Malém sále Lázeňského hotelu Thermal. Večer plný hudby a nezapomenutelných okamžiků je veřejně přístupný.

Dražba autovraků byla úspěšná

Dražba autovraků byla úspěšná

30. listopadu 2023 - České Budějovice - Z jedenácti nabízených vozidel se jich vydražilo deset za celkovou částku 30 500 korun českých.

Dobrovolníci obdrželi v sídle kraje ocenění

Dobrovolníci obdrželi v sídle kraje ocenění

30. listopadu 2023 - Zlínský kraj – Dobrovolné pracovníky věnující se práci s dětmi a mládeží ocenili v úterý 28. listopadu v Baťově mrakodrapu představitelé Zlínského kraje. Dobrovolníkům, kteří svoji činnost vykonávají dlouhodobě a bez nároku na finanční odměnu, přišli poděkovat hejtman Radim Holiš a radní pro digitalizaci, mládež a sport Jiří Jaroš.