Více - REGIONÁLNÍ NOVINY

7SEVEN

Více

Z Aleny Antalové bude královna

Ikona

18. září 2008 - Brno | Herečka Alena Antalová, původem ze Slovenska, se narodila ve znamení Lva 28. 7. 1972 v Bratislavě a je vnučkou úspěšného světoznámého scénografa Ladislava Vychodila.

Fotbalista Stanislav Ehnert slavil osmdesát

Ikona

16. září 2008 - Ústí nad Labem│Může si připadat jako poslední mohykán. Výborný fotbalista, všestranný sportovec, skvělý člověk a kamarád – Stanislav Ehnert, oslavil 17. září osmdesáté narozeniny. Jeho bohatá fotbalová kariéra je spojena především s modrobílým dresem ústeckého Spartaku. V barvách tohoto klubu odehrál v průběhu čtrnácti sezon téměř šest set zápasů. A protože léta běží – stal se z ničeho nic posledním žijícím pamětníkem obou prvoligových sezon ústeckého fotbalu – 1952 (hrálo se systémem jaro - podzim) a 1957/1958.

Petra Paroubková: Dovolená by měla být o odpočinku a relaxaci

Doprovodný obrázek

27. srpna 2008 - Na odpočinkovou a poznávací dovolenou po vybraných evropských zemích se letos vypravili manželé Jiří a Petra Paroubkovi. Na témata ideální letní dovolená, cestování a poznávání zajímavých turistických lokalit jsme si podrobněji povídali s paní Petrou Paroubkovou, která coby profesionální překladatelka a tlumočnice umí o daných záležitostech vyprávět velmi zasvěceně. Odpovědi paní Petry se mohou stát inspirací a poučením pro mnoho z nás.

Centrum Chomutova ovládnou rytmy

Doprovodný obrázek

26. srpna 2008 - Unikátní chomutovský festival Cumbajšpíl vypukne o posledním srpnovém víkendu. Během pátku a soboty dní bude v městském parku mezi budovou divadla a městských lázní opravdu živo. Program přiblížil v následujícím rozhovoru Miroslav Koranda, jednatel pořádajícího chomutovského občanského sdružení Kuprospěchu.

Jiří Plíšek vede hráče do pohárové Evropy

Ikona

24. srpna 2008 - Teplice | Fotbalová sezona 2008/2009 nabírá na obrátkách. Krátce před jejím začátkem se rozhodlo o novém „kormidelníkovi“ české reprezentace. Vyvoleným se stal Petr Rada, který tím ale musel opustit lavičku severočeského klubu FK Teplice. Jeho nástupcem je druhý nemladší trenér české Gambrinus ligy Jiří Plíšek. Šestatřicetiletý rodák z Aše má před sebou opravdu nesnadný úkol, dovést „žlutomodré“ do pohárové Evropy.

Lucka Vondráčková zazpívá v ústeckém kině

Ikona

22. srpna 2008 - Lucku Vondráčkovou si přáli skalní příznivci tradičního Labského léta, které se už pětkrát konalo v Letním kině v Ústí nad Labem, pokaždé poslední srpnovou sobotu. Šestý ročník vychází na 30. srpna, kdy se v poledne rozjede přehlídka popu, rocku a folku a skončí až před půlnocí. Písničkami i ze svého nového dvojcédéčka Fénix potěší Lucka Vondráčková.

Dan Nekonečný: Vystoupení je obřad

Doprovodný obrázek

21. srpna 2008 - Setkali jsme se na zámku v Ploskovicích, kde se zúčastnil natáčení jednoho z dílů Ošklivky Katky. Původně to měly být pouhé čtyři věty, o které jsem požádala zpěváka a performana Daniela Nekonečného. Nakonec se z nich vyklubal milion slov, z nichž většinou zpěvák vysvětloval, kde bere svůj nehynoucí optimismus a energii, které má na rozdávání.

Petr Rada: Cílem je postup

Ikona

19. srpna 2008 - Praha | Trenérem české fotbalové reprezentace se stal 17. července. Když vstupoval do souboje o post kouče repre v očích mnohých fotbalových odborníků byl mužem s nulovou šancí. On však nálepku outsidera odmítl. Osvědčil srdce bojovníka, výkonný výbor ČMFS o(c)hromil svým projevem a v duelu porazil protikandidáta Jozefa Chovance.

Olga Šípková učí lidi pohybu

Ikona

19. srpna 2008 - Praha | V Praze spoluvlastní tři fitnesscentra: rodinné v Holešovicích, Health and Fitness v Kongresovém centru a Family Fitness v Metropoli Zličín. Každé z nich nabízí širokou škálu programů: posilovna, sauna, bazén, aquaerobik, spinning, solária, step, pára, masáže, kosmetika, pedikúra.

Kraj preferuje technické obory

Ikona

6. srpna 2008 - Ústecký kraj | Maturantům, kteří letos složili zkoušku dospělosti a hlásí se na vysoké školy, přeje hodně úspěchů zástupce a náměstek hejtmana Radek Vonka. Právě s ním jsme hovořili na téma maturity.

Karel Gott: Na popularitě makám padesát let

Ikona

2. srpna 2008 - Několikanásobný zlatý a český slavík. Otec čtyř dcer, z nichž ta nejmladší přišla na svět teprve nedávno. Netřeba představovat Karla Gotta. Líbí se mu být slavný a na popuilaritě pracuje padesát let.

Strana výpisu

... 77

 

 

Další informace: