Sport aktuálně - REGIONÁLNÍ NOVINY

7SEVEN

Sport aktuálně

Jonas Vingegaard převzal trofej navrženou týmem Škoda Design

Jonas Vingegaard převzal trofej navrženou týmem Škoda Design

24. července 2023 - Mladá Boleslav – Po třech týdnech a více než 3 400 kilometrech projeli závodníci na pařížském bulváru Champs - Elysées cílem 110. Tour de France.

Škoda Auto opět podpořila Tour de France

Škoda Auto opět podpořila Tour de France

23. července 2023 - Mladá Boleslav – Škoda Auto je již podruhé hlavním partnerem a poskytovatelem automobilů pro ženský etapový cyklistický závod Tour de France Femmes avec ZWIFT, který se koná od 23. do 30. července ve Francii a peloton při něm celkem zdolá 956 kilometrů.

Z Labe si vylovili 48 cenných kovů

Z Labe si vylovili 48 cenných kovů

10. července 2023 - Ústecký kraj - V Roudnici nad Labem se konalo Mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let ve sjezdu na divoké vodě a nutno podotknout, že se domácím sportovcům dařilo v nabité konkurenci opravdu náramně. Čeští sjezdaři získali před domácím publikem 48 cenných kovů a jednoznačně ovládli celkové hodnocení národů.

Do Francie jede 10 sportovců

Do Francie jede 10 sportovců

5. července 2023 - Česká republika - V sobotu 8. července to vypukne! Svátek světové paraatletiky – mistrovství světa pod hlavičkou Mezinárodního paralympijského výboru (IPC) proběhne v první polovině nadcházejícího měsíce v Paříži, tedy v dějišti letních paralympijských her v roce 2024.

Z Prahy na červený koberec do Karlových Varů

Z Prahy na červený koberec do Karlových Varů

4. července 2023 - Praha/Karlovy Vary – Společnost FESTKA, český výrobce špičkových karbonových silničních kol, letos již poosmé uspořádala každoroční cyklojízdu z Prahy do Karlových Varů při příležitosti zahájení Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, která oslavuje a vzdává symbolický hold jedinečné atmosféře klasického cyklistického závodu s nejdelší tradicí v České republice a také dvěma filmovým velikánům a nadšeným cyklistům Miloši Formanovi a Theodoru Pištěkovi.

Lezec Adam Ondra skončil druhý

Lezec Adam Ondra skončil  druhý

3. července 2023 - Česká republika - Adam Ondra byl druhý v lezení na obtížnost v závodě Světového poháru ve švýcarském Villars, kde v této disciplíně zahájil sezonu. Porazil ho Rakušan Jakob Schubert, který vylezl o jeden chyt výše. Úřadující mistr Evropy Ondra získal letos druhou medaili ve Světovém poháru po stříbru z pražského závodu v boulderingu.

Češi získali na Evropských hrách 28 medailí!

Češi získali na Evropských hrách 28 medailí!

3. července 2023 - Česká republika – Výrazná byla česká výprava na třetích Evropských hrách v polském Krakově. Bilance 28 medailí – 7 zlatých, 10 stříbrných a 11 bronzových – je rekordní.

Vítězky přivítal primátor

Vítězky přivítal primátor

1. července 2023 - Teplice - Ve čtvrtek 29. června přivítal primátor města Jiří Štábl na teplické radnici vítězky z Mistrovství České republiky ve sportovním cheerleadingu.

Famózní Karolína Muchová

Famózní Karolína Muchová

9. června 2023 - Paříž- Chytrým, pestrým, divácky atraktivním tenisem a nezměrnou bojovností udolala na Roland Garros v Paříži běloruskou medvědobijku Arynu Sabalenkovou 7:6, 6:7 a 7:5, i když v rozhodujícím setu prohrávala už 2:5!

Vrchol podzimní sezony nabídl 17 závodů

foto archiv

- Brno – Celkem 17 závodů ve dvou dnech nabídl fanouškům automobilového sportu tradiční vrchol podzimní sezóny Masaryk Racing Days. Atraktivnímu klání doprovodné série formulových vozů BOSS GP i letos kraloval Ingo Gerstl s F1 monopostem Toro Rosso. Ve středoevropském mistrovství cestovních a GT vozů se dařilo českým závodníkům.

Fotbalový klub Teplice představil budoucí tým žen

Zdroj: FK Teplice

- Teplice | Fotbalový klub Teplice dnes představil na tiskové konferenci svůj budoucí ženský tým, který bude součástí klubové struktury od příští sezóny. Týmem FK Teplice - ženy se stane dosavadní ženský tým...

Strana výpisu

3