Paroubkovi peníze na billboardy poskytnul Benda - Finance - REGIONÁLNÍ NOVINY

Finance

Paroubkovi peníze na billboardy poskytnul Benda

PRAHA | Na billboardovou kampaň pro stranu NS-LEV 21 Jiřího Paroubka přispěl 12 miliony korun předseda stranické organizace v Ústeckém kraji Petr Benda (NS-LEV 21). Peníze jsem získal v rámci svého podnikání, například investicemi do nemovitostí, řekl ve středu Benda.

 

"Je to v podstatě investování do nemovitého majetku, jeho spravování a výnosy z pronájmu," přiblížil své podnikání Benda. Politik věnuje peníze straně jako fyzická osoba.

"Jsem přesvědčen o tom, že systematickou prací a touto finanční podporou mohou Národní socialisté uspět i letos na podzim ve volbách do krajských zastupitelstev," řekl krajský politik, doufá, že strana získá i nějaké mandáty v senátních volbách.

Podle Paroubka uzavřela strana darovací smlouvu v březnu, v tomto týdnu ji přijde na účet pět milionů korun od Bendy. "Další dárce zveřejníme v červenci a dále ve čtvrtletních intervalech," dodal předseda strany.

Téměř stovka velkoplošných reklam umístěná především v Praze a v Ústeckém kraji. Je na nich Paroubkova fotografie a heslo Hrdost, odvaha, tradice.

Tématické zařazení:

 » Finance  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

ORLEN Jobs