Vnitro přišlo o stamiliony - Finance - REGIONÁLNÍ NOVINY

Finance

Vnitro přišlo o stamiliony

26. července 2011, 08.34 | PRAHA | Ministerstvu vnitra se prodražuje pozdě vypasný tendr na dodávku telekomunikačních služeb, platí stovky milionů korun navíc za volání a internet pro úřady veřejné správy, píší úterní Lidové noviny (LN). Resort totiž za telefonování a internet platí podle čtyři roky starých cen, ty současné jsou přitom až o 50 procent nižší.

 

Ministerstvo vnitra totiž nestihlo před časem vypsat tendr na dodávky telekomunikačních a datových služeb pro úřady veřejné správy.

Aby se však zhruba šest tisíc pracovišť, která pod něj spadají, neocitlo v "komunikační tmě", prodloužilo vnitro smlouvy stávajícím dodavatelům. Právě to se však podle odborníka českému státu dost prodražilo. Ministerstvo situaci podle svých slov již usilovně analyzuje, uvádějí mimo jiné úterní LN.

Tématické zařazení:

 » Finance  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

ORLEN Jobs