Vedení policie zavedlo limity na finanční odměny - Finance - REGIONÁLNÍ NOVINY

Finance

Vedení policie zavedlo limity na finanční odměny

12. července 2011, 08.13 | PRAHA | Ministr vnitra Jan Kubice a policejní prezident Petr Lessy na včerejší schůzce stanovili nový strop vyplácení odměn. Limity by se měly týkat policie, hasičů i "hlav" na vnitru. Informace přineslo úterní vydání Lidových novin (LN).

 

Podle dohody mohou krajští šéfové a ředitelé celorepublikových útvarů na veškerých odměnách dostat maximálně 200 tisíc za rok, náměstci na prezidiu a u hasičů si přijdou nejvíce na 250 tisíc a šéf hasičů nebo policejní prezident dostane za rok odměnu v maximální možné výši 300 tisíc korun.

Roky předtím se přitom stávalo, že dostávali až milionové prémie. Díky tomu si spousta z nich po odchodu do civilu přišla na vysoké doživotní renty.

Tématické zařazení:

 » Finance  

 

 

 

ORLEN Jobs