Fanoušci fotbalové Slavie vytvořili vedení klubu symbolické hroby na tréninkovém hřišti - Sport - REGIONÁLNÍ NOVINY

Sport

Fanoušci fotbalové Slavie vytvořili vedení klubu symbolické hroby na tréninkovém hřišti

PRAHA | Fanoušci fotbalové Slavie v noci na sobotu ztvárnili na tréninkovém hřišti týmu čtyři symbolické hroby se jmény členů vedení klubu Aleše Řebíčka, Adama Řebíčka a Miroslava Platila a trenéra Františka Straky. Informuje o tom fanouškovský server slaviaultras.

 

"V sobotu dopoledne objevili zaměstnanci provozního úseku Slavie na tréninkovém hřišti v tréninkovém centru v Edenu hromádky substrátu, které byly ze hřiště následně odvezeny. Trénink A-mužstva nijak narušen nebyl. Dále tuto záležitost odmítáme jakkoliv komentovat," sdělila k nastalé situaci tisková mluvčí Slavie Soňa Nouzáková.

Tvrdé jádro fans fotbalové Slavie však přesto dalo najevo, co si o současné situaci v klubu myslí. Inspirací byl "Ultras" čin fanoušků Dynama Drážďany, kteří před třemi lety vykopali na tréninkovém hřišti hned jedenáct hrobů. Tehdejší účastník třetí německé ligy prohrál s Padebornem 0:3 a vedení klubu odsoudilo akci jako čin, který přesáhl hranici vkusu.

Tématické zařazení:

 » Sport  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

ORLEN Jobs